مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: بانوان نقش و رسالت حساسی در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی دارند و مسئله تربیت گام اولیه و مهم آن است.

به گزارش بسیج پرس، پرویز پرزور در نشست هم‌اندیشی با خواهران بسیجی در اردبیل اظهار داشت: کادرسازی نیروهای بسیجی تراز اول انقلاب اسلامی با هدف تبیین عظمت اهداف مقدس آن برای حرکت در امام زمان(عج) نیاز به تولید اندیشه دارد که باید در این زمینه بسیجیان اهتمام جدی داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم تقویت دستگاه رسانه‌ای برای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان بیان کرد: باید از این ظرفیت مهم استفاده شود تا بتوانیم خروجی مورد انتظار و قابل قبول را در این زمینه به دست آوریم و با احصای آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکارهای مناسب برای آنان نقش بانوان را در مسئله تربیتی در جامعه نشان دهیم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: بانوان نقش و رسالت حساسی در تبیین گام دوم انقلاب اسلامی دارند و مسئله تربیت گام اولیه و مهم آن است و با توجه به این که دانشجویان بسیجی خواهر بازدهی حتی از برادران دارند می‌توانند در شرکت اجرای طرح حجاب و عفاف، بررسی چالش‌های انقلابی با محوریت مسائل تربیتی در خانواده، کنکاش برای ساز و کارهای اجرایی ایفای نقش کنند.

پرزور تصریح کرد: باید از ظرفیت بسیجیان دانشجوی ادوار و حاضر به شکل مناسب استفاده شود تا با تشکیل یک شبکه و زنجیره و در نهایت حفظ آن بتوانیم در تبیین نقش مهم بسیج و بسیجی در جامعه قدم برداشته و به وظایف خود به عنوان یک سرباز امام زمان(عج) گام برداریم.

وی بیان کرد: از شاخص‌های مهمی که بسیجیان باید برای رسیدن به این مهم در دستور کار قرار دهند می‌توان به اجرای طرح سیر مطالعاتی و انجام اقدامات عملیاتی برای تولیدات تخصصی اشاره کرد که باید دانشگاهیان بسیجی به این موضوع ورود پیدا کنند که در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.