فرمانده سپاه بقیه ا... (عج) شیرازگفت: ایجاد فضا‌های ورزش از اولویت‌های برنامه سپاه و بسیج می‌باشد.

به گزارش بسیج پرس، سرهنگ دوم پاسدار مجید علی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله(عج)شیراز در گفتگو با خبرنگاران در افتتاحیه سالن بدنسازی دلاوران بیان نکرد: ایجاد فضاهای ورزش و اجرای برنامه های ورزش سالم، یکی از اولویت های مجموعه بسیج و سپاه است.

وی افزود: یکی از امورات که در اسلام بسیار سفارش شده است توجه نمودن به امر ورزش می باشد که در همین راستا معتقد می باشیم که یکی از موضوعات که در رفع آسیب های اجتماعی کمک و راه گشائی برای مشکلات می باشد کمک دادن و سوق دادن جامعه خصوصا جوانان به امر ورزش می باشد.

سرهنگ علی پور تصریح داشت: در سنوات گذشته سپاه با رویکرد ایجاد زیر ساخت های ورزشی سالن های ورزش با نام صالحین و ۹دی  را در دستور کار داشته، در مکان های مختلف که برای دسترسی به عموم جامعه بوده و هست و امروز سالن ورزشی صالحین حوزه ۳امام حسین(ع) واقع در بلوار دلاوران بسیج تجهیز به وسائل بدنسازی با جهت استفاده عموم مردم آماده شده است.

وی تاکید کرد:مهمترین هدف ایجاد این سالن ورزش علاوه کمک مالی به شهروندان،تهیه یک فضای سالم ورزشی جهت اطمینان خانوادهای برای استفاده فرزندان یاد کرد.

فرمانده سپاه بقیه ا…(عج)خاطر نشان نمود: از اولویت های برنامه های سپاه و بسیج در سال ۹۸ توجه به ورزش همگانی در مساجد و محلات مختلف در راستای اولویت دادن به ورزش  برای عموم مردم جامعه می باشد.

وی در پایان یادآور شد: هزینه ایجاد سالن ورزش دلاوران با مشارکت بخش خصوصی با مبلغ قریب به ۴میلیارد ریال آماده شده است.