عضو هیئت رئیسه مجلس از گزارش دیوان محاسبات و مرکزپژوهش‌های مجلس درباره پرونده افزایش حقوق‌ها به این هیئت خبر داد.

به گزارش بسیج پرس,امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه اخیراٌ تعدادی از نمایندگان شکایتی از دولت درباره تخلف در اجرای قانون افزایش حقوق‌ها به رئیس مجلس داشته‌اند، گفت: رئیس مجلس بنده و علی اصغر یوسف نژاد دیگر عضو هیئت رئیسه را مامور پیگیری این موضوع کرده است.

وی با اعلام اینکه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز گزارشی درباره نحوه اجرای قانون افزایش حقوق‌ها به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه کرده است، ادامه داد: در این گزارش اعلام شده بود که دولت تخلفی درباره نحوه اجرای قانون نداشته است.

نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه پیش از تعطیلات مجلس با رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، رئیس دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها و معاونت قوانین مجلس جلسه‌ای در این زمینه داشتیم، افزود: در این جلسه به صورت شفاهی اعلام شد که دولت در اجرای قانون تخلف داشته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد تا دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها ظرف ۱۰ روز تخلفات دولت را به صورت مکتوب به هیئت‌رئیسه مجلس اعلام کنند تا بر اساس آن گزارشی تدوین و در جلسه این هیئت بررسی شود.

قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: این فرصت ۱۰ روز نیز به پایان رسیده و هفته جاری گزارش مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات را دریافت خواهیم کرد.

 

منبع:تسنیم