رئیس هیأت فوتبال خوزستان، گفت: زمانی که فولاد خوزستان در ورزشگاه غدیر بازی می‌کرد هم بارها هواداران این تیم به ورزشگاه خسارت وارد کردند.

 به گزارش بسیج پرس,  کاظم طالقانی در مورد اتفاقات فینال جام حذفی فوتبال ایران و این‌که قرار بود این مسئله مورد ارزیابی قرار بگیرد، گفت:‌‌‌‌‌‌‌‌ بله، جلساتی برای بررسی این موضوع برگزار شد و قرار است هیاتی که آمده بود بعد از بررسی نهایی، گزارشش را ارائه دهد.

وی در مورد این‌که مسئولان باشگاه فولاد انتقادات زیادی مطرح کردند و خواستار دریافت خسارات زیادی شدند، گفت: بله این مسئله حق مسلم آنها است که خواستار دریافت مطالباتشان باشند اما خود تماشاگران عزیز فولاد هم بارها در زمانی که به ورزشگاه غدیر می‌آمدند، خساراتی را به ورزشگاه وارد می‌کردند. به هر حال این چیزی است که باید اداره کل به آن بپردازد.

رئیس هیأت فوتبال خوزستان در رابطه با این‌که آیا باشگاه فولاد هزینه خسارات مربوطه را پرداخت می‌کرد، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تا زمانی که من مسئول ورزشگاه بودم خیر، این پول پرداخت نشده بود، اما طی یک سال گذشته اداره کل ورزش و جوانان این مسئولیت را داشته و آنها باید در این مورد صحبت کنند. این مسئله هم حل و فصل خواهد شد و مشکلی وجود ندارد، به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هر حال وقتی یک مجموعه اجاره گرفته می‌شود، باید به همان شکلی که بوده تحویل داده شود.

وی در مورد اینکه افشین حیدری اعلام کرده گزارش‌های اتفاقات بازی از طریق وزارت ورزش به رئیس جمهور ارائه می‌شود، عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بنده در جریان این موضوع نیستم. شاید این گزارش‌ها ارائه شده، اما من اطلاعی ندارم.

طالقانی در مورد این‌که قرار بود او به کمیته اخلاق برود و در مورد اتفاقات بازی توضیح بدهد، گفت: ترجیح می‌دهم در این مورد صحبت نکنم‌.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اولین دیدار دوستانه تیم ملی با هدایت مارک ویلموتس، گفت: خدا را شکر بازی خوبی از تیم ملی مشاهده کردیم. همانطور که همه دیدند تیم ملی عملکرد بسیار خوب، قبراق و باطراوتی داشت. امیدواریم تیم ملی در ادامه هم همینقدر خوب و با با طراوت کار کند.

وی در مورد وضعیت سرمربی تیم امید عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هنوز گزینه نهایی در مورد سرمربی تیم امید معرفی نشده است اما طبق صحبت‌هایی که صورت گرفته، سرمربی قطعا ایرانی خواهد بود.