امروز بعد از گذشت سي سال از ارتحال ملكوتي معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) توان ابرقدرت ها تحليل، ذليل و خوار شده اند و ملت هاي مظلوم و مبارز قوي و با عزت هستند.

به گزارش بسیج پرس، به مناسبت سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) و قیام خونین ١۵ خرداد سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان بیانیه ای صادر کرد .

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ  ۖ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ  ۖ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ”

از میان مومنان مردانى اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند. برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین ] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند.(احزاب٢٣)

 

“امروز جهان تشنه فرهنگ اسلام ناب محمدی است و مسلمانان در یک تشکیلات بزرگ اسلامی رونق و زرق و برق کاخ های سفید و سرخ را از بین خواهند برد”. امام خمینی(ره)

انقلاب اسلامی ایران با رهبری بی نظیر امام عارفان حضرت امام خمینی (ره) و تحت تأثیر فرهنگ عاشورایی اهل بیت علیهم السلام به منظور تشکیل حکومت و اجرای حدود الهی به پیروزی رسید. در نگاه حضرت امام و مردم ایران، انقلاب اسلامی تداوم انقلاب امام حسین علیه السلام بود و امید داشتند تا آن مظلومیت ها و خون های به ناحق ریخته شده، زمینه ساز حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) شود. پیروزی انقلاب اسلامی ایران تنها حادثه ای برای تغییر یک رژیم سیاسی نبود بلکه به تعبیر بسیاری زلزله ای ویرانگر برای جهان غرب و نظام سلطه بود. پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره) نه تنها منافع آمریکا در ایران را نابود کرد بلکه دماغ او را به خاک مالید و عظمت آن ها را در چشم مردم دنیا حقیر و کوچک کرد. دشمنان قسم خورده اسلام به سرکردگی آمریکا از اولین روز پیروزی انقلاب اسلامی با استفاده از شیوه های گوناگون از تحریم گرفته تا جنگ مسلحانه و ترور در پی سقوط نظام اسلامی و تغییر آن بودند اما امام خمینی قدس سره با اتکا به قدرت لایزال الهی لحظه های بحرانی انقلاب را مدیریت کرد و إخلاص امام و توکل ایشان به خداوند باعث گردید مسیر پرفراز و نشیب دهه اول انقلاب اسلامی با بزرگی و عزت مردم مسلمان ایران طی گردد.

بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران راه نوینی در مقابله با زورگویان تراز اول عالم باز کرد و به ملت های مستضعف، مخصوصا مسلمانان امیدی تازه بخشید و بارها قلدران زمان را عملا تحقیر کرد و دروغ شکست ناپذیری آنان را باطل ساخت. حضرت امام این کلام الهی را به صورت عینی برای ملت ها به اثبات رساند که ” ان تنصروا الله ینصورکم و یثبت اقدامکم ” . حضرت امام ملت های مظلوم و ستمدیده را بیدار و به مبارزه با ظالمان و دفاع از مظلومین و مستضعفان رهنمود نمود و آمریکا را شیطان بزرگ خواند.  اینکه امروز بعد از گذشت سی سال از ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) توان ابرقدرت ها تحلیل، ذلیل و خوار شده اند و ملت های مظلوم و مبارز قوی و با عزت  هستند به برکت رهنمودها، شجاعت و راهی است که امام خمینی و بعد از او خلف صالحش مقام معظم رهبری، با بهره گیری از احکام الهی پیش روی امت ها گذاشتند.

در پایان ما اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان هرمزگان ضمن گرامیداشت قیام خونین ١۵ خرداد و سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام و تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای خلف صالح امام بزرگوار اعلام میداریم که تنها راه رستگاری؛ تبعیت و پیروی از راه، منویات و مطالبات امامین انقلاب اسلامی است.