معاون پارلمانی سپاه با بیان اینکه استکبار در سیاست‌های خود در منطقه به بن بست رسیده است، گفت: راهبرد برتر در منطقه در اختیار جبهه مقاومت است.

به گزارش بسیج پرس, ,محمدصالح جوکار معاون حقوقی و پارلمانی سپاه ، با بیان اینکه قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ با رهبری امام راحل نقطه عطف انقلاب اسلامی بود، اظهار کرد: نشانه‌های انقلاب شکوهمند اسلامی را باید از همان سال جستجو کرد.

معاون پارلمانی سپاه با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری امام راحل شکل گرفت، ادامه داد: رژیم منحوس پهلوی علی رغم سرکوب در ۱۵ خرداد، تصور می‌کرد این قیام برای همیشه خاموش شده، در صورتیکه این اقدام موجب ساماندهی بیش از پیش شبکه روحانیت و مبارزان در اقشار مختلف گردید و توانست زمینه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زند.

جوکار گفت: قیام ۱۵ خرداد و انقلاب اسلامی موجب رشد ارکان مردمی با هوشیاری و بصیرت امام راحل شد و به فرهنگ دینی ملت ایران انسجام بخشید.

معاون پارلمانی سپاه با بیان اینکه آرمان‌های امام راحل پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خوبی مشخص بود، یادآور شد: مقابله با مستکبران، برپایی نظام اسلامی و ایجاد زمینه رشد و تعالی مردم از این آرمان‌ها بود.

جوکار با بیان اینکه گام‌های امام راحل در وهله اول سطح ملی و در مرحله بعد منطقه‌ای بود، خاطر نشان کرد: امروز در سطح منطقه‌ای عمق انقلاب اسلامی را شاهد هستیم و پس از امام راحل، مقام معظم رهبری این مسیر را به خوبی مدیریت کردند.

معاون پارلمانی سپاه به گام‌های ۵ گانه مقام معظم رهبری اشاره کرد و یادآور شد:امروز در سطح منطقه جبهه مقاومت متشکل از ملیت‌های مختلف در حال توسعه است و سنگر‌های استکبار روز به روز کمتر می‌شود.

جوکار با بیان اینکه استکبار جهانی در سیاست‌های خود در منطقه به بن بست رسیده است، خاطر نشان کرد: امروز راهبرد برتر در منطقه در اختیار جبهه مقاومت بوده و در سایه رهنمود‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در حال گسترش است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان