جانشین فرمانده سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک از حضور 3000زائر به طور متمرکز در سی‌امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش بسیج پرس ، غلامرضا نجفی در نشست خبری سی امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: مردم با بصیرت شهرستان قرچک با حضور خود در راهپیمایی روز قدس پاسخ دندان شکنی به تمام دشمنان دادند و امسال هم ، در سومین سالی که  مراسم ارتحال امام خمینی(ره) متقارن با ماه مبارک رمضان میباشد، مردم با حضور پرشور خود با آرمان های امام و انقلاب اسلامی تجدید میثاق خواهند کرد.

جانشین فرمانده سپاه پانزده خرداد عنوان کرد:مراسم ارتحال امام خمینی(ره) و میثاق با امام از ابعاد مختلفی حائز اهمیت است که مهم ترین بخش آن شخصیت خود امام و مکتب فکری ایشان است  که نقشه راه در جهت تحقق اهداف انقلاب اسلامی برای ملت ایران و جهان می باشد.

وی ادامه داد:طبق برگزاری ستاد های فرعی و اصلی در سطح ناحیه و شهرستان، قریب به ۶۲دستگاه برای اعزام زائرین در نظر گرفته شده و محور اصلی مراسم ارتحال امام اعزام زائرین و مهم ترین بخش ماموریت سپاه جهت امنیت مراسم  که از ۸خرداد فعال گردیده است.

جانشین فرمانده سپاه قرچک خاطر نشان کرد: از همکاری وتوجهات ویژه مسئولین به خصوص شهرداری ، فرمانداری، جهاد کشاورزی ،بخشداری،اداره صنعت و معدن، اداره برق،اداره آب و دیگر بزرگواران که به اندازه بضاعت خود در این امر خطیر یاری نمودند تقدیر و تشکر میگردد.

نجفی افزود:مهم ترین اصل و هدف پرداختن به خط اصیل امام خمینی(ره)است.

وی در ادامه عناوین برنامه های ارتحال امام و قیام ۱۵خرداد را بیان نمود:برگزاری جشنواره رسول آفتاب ویژه فضای مجازی در سایت تهران نیوز،مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب،تهیه و توزیع وصیت نامه امام راحل در بین زائرین،ایستگاه افطاری ساده بانام نذر امام روح الله در دو منطقه شهرستان قرچک در ۱۴و۱۵خرداد،مسابقه عکس و فیلم ۱ دقیقه ای مراسم ارتحال،گلباران مزارشهدای پانزده خرداد،یادبود شهدای قیام پانزده خرداد در مسجد پانزده خرداد و همچنین برگزاری نشست بصیرتی در طول هفته در تمامی پایگاه ها و مساجد از جمله برنامه های ویژه این ناحیه میباشد.

غلام رضا نجفی در پایان اعلام نمود:برای اولین بار کمیته استقبال از بازگشت زائرین قرچک و ورامین و پیشوا در ورودی شهرستان قرچک برگزار خواهد شد.