مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در اصفهان جلوی پدری را گرفتند که او با دو فرزندش قصد رفتن به استادیوم داشت و به او گفتند اگر می‌خواهی زنده بمانی به ورزشگاه نرو.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، در خصوص اتفاقات رخ داده در شهر اصفهان و بعد از بازی با سپاهان گفت: ما در بازی قبل در سپاهان تجربه خوبی نداشتیم و حتی به اتوبوس ما حمله شد اما در مصاحبه‌هایی که انجام دادم همواره صحبت‌های آرام‌بخشی انجام شد. حتی در جلسه هماهنگی قبل از بازی هم با وجود اینکه قانون ۵۰-۵۰ را تعیین کرده بود اما ما به خاطر امنیت هواداران زیر بار ۷۰-۳۰ رفتیم و حتی مورد انتقاد هواداران پرسپولیس هم قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: مردم اصفهان مردم میهمان نوازی هستند و بخش کوچکی از هواداران این اتفاقات را رقم زدند اما همان بخش کوچک کارهایی انجام دادند که اثرات بزرگی داشت. وقتی از ورزشگاه بیرون می‌آمدیم دیدم که یک ۲۰۶ سفید آتش گرفته بود و به چند ماشین هم آسیب زیادی وارد شده بود حتی چشم یکی دو نفر از هواداران ما آسیب دید.

عرب که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می‌کرد تصریح کرد:در هتل که بودیم پدری با دو فرزندش پیش من آمد و گفت بلیت خریدم تا به استادیوم بروم اما با چماق جلوی من را گرفتند و گفتند اگر می‌خواهی زنده بمانی استادیوم نرو! این یک مسابقه ورزشی است و میدان جنگ نیست که این اتفاقات رخ دهد و به همین دلیل حتی یک آسیب کوچک هم پذیرفته نیست. به هر حال تمهیداتی اندیشیده شده بود اما نمی‌دانم چرا این اتفاقات رخ داد.

  • منبع خبر : فارس