این روزها مشکلات استقلال بیشتر از سوی مدیران این باشگاه به افکار عمومی و هواداران این تیم منتقل می شود آن هم در حالی که این تیم هنوز سرمربی اش را انتخاب نکرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، مشکلات مدیریت در استقلال طی سالهای اخیر به حدی است که حتی با تغییرات پی در پی اعضای هیأت مدیره، این مشکلات بیش از گذشته می شود و حتی وزیر ورزش و جوانان هم که ریاست مجمع این باشگاه را بر عهده دارد حریف صحبت های گاه و بی گاه این اعضا و تناقضات در اظهارات آنها نیست!

طی سالهای گذشته مصاحبه های عجیب مقداد نجف نژاد، مسعود معینی، حسن زمانی، شهاب جهانیان و … همیشه این باشگاه را با حواشی مواجه می کرد و بعضا اظهارات متناقض آنها اشتباهات سایر اعضا را نشان می داد اما با تغییرات در هیأت مدیره جدید باز هم شاهد اظهارات عجیب هستیم. به طور مثال در هیأت مدیره جدید استقلال فقط ۲ عضو هستند که در اظهاراتشان روی اصول و چارچوب مدیریتی باشگاه تاکید می کنند و بقیه به نوعی خارج می زنند!

روز گذشته کامران منزوی در خصوص انتخاب سرمربی استقلال مدعی شد که هیأت مدیره به هیچ عنوان در کار اجرایی دخالت نمی کند و انتخاب سرمربی، انتخاب زمین تمرین تیم، عزل و نصب در باشگاه و …. بر عهده مدیریت باشگاه است.

میرشاد ماجدی نیز در این مدت بارها و بارها ضمن ابراز بی اطلاعی از شرایط انتخاب سرمربی مدعی شده که امور اجرایی باشگاه بر عهده مدیریت و معاون است و هیات مدیره دخل و تصرفی در این موضوع ندارد.

از طرف دیگر احمد سعادتمند که در ابتدای ورودش به استقلال مصاحبه های زیادی انجام می داد حالا با برگزاری چند جلسه کاملا روزه سکوت گرفته و ترجیح می دهد در مورد امور اجرایی باشگاه صحبتی انجام ندهد. اظهارات و رفتارهای این چند عضو هیأت مدیره استقلال نشان می دهد که قرار نیست آنها به امور اجرایی وارد شوند اما در این بین شخصی مثل اسماعیل خلیل زاده بر خلاف بقیه اعضا عمل کرده و حتی به امور جذب بازیکنان هم ورود کرده است. این عضو هیات مدیره استقلال روز گذشته در یک نشست خبری (که البته نه زمان و مکان و نه افراد حاضر در آن مشخص بودند) اعلام کرد که سرمربی آبی پوشان مشخص شده و قرار است فردا پنجشنبه معرفی شود. وی در مورد روزبه چشمی و شایعه جدایی وی هم صحبت کرد و به قرارداد بازیکنان خارجی این باشگاه مثل پاتوسی اشاره کرد. از صحبت های خلیل زاده در نشست خبری که به نظر یک نفره بود این طور می توان برداشت کرد که ظاهرا امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال فقط همه جریانات اجرایی را به اطلاع همین عضو هیأت مدیره رسانده و مابقی اعضا گویی حق در جریان بودن ندارند!

به نظر می رسد در هیأت مدیره استقلال هم اختلاف نظرهایی وجود دارد و در حالی که برخی اعضا با کنایه از بی اطلاعی پیرامون انتخاب سرمربی حرف می زنند اما عضو دیگر هیأت مدیره حتی جزئیات ریز مذاکره با سرمربی تیم را هم می داند. آیا در این شرایط باید هواداران استقلال به این تیم در فصل آینده امیدوار باشند؟ آیا وزیر ورزش که در دو سال اخیر از سوی هواداران استقلال آماج شدیدترین انتقادها بوده و بارها در فضای مجازی از سوی آبی ها به طرفداری از تیم رقیب متهم شده حواسش به باشگاه استقلال و مدیران منتخبش است؟ آیا او می داند در این باشگاه چه می گذرد؟

  • منبع خبر : فارس