معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: خواب و خیال خوش امریکا، اسرائیل و برخی سران مرتجع و خودفروخته‌ی منطقه که هرگز تعبیر نخواهد شد.

به گزارش بسیج پرس،  حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی به مناسبت روز قدس تاکید کرد: شعار و پیام روز قدس امسال، مقابله با “معامله‌ی قرن” است، خواب و خیال خوش امریکا، اسرائیل و برخی سران مرتجع و خودفروخته‌ی منطقه که هرگز تعبیر نخواهد شد.

متن پیام حسینعلی امیری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، ابتکار معمارکبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است. یوم الله بزرگی که سالهاست خار چشم استکبار و صهیونیسم جهانی و قبله نمای مبارزه و مقاومت قبله‌ی اول مسلمین جهان است که هر سال، روز جمعه‌ی آخر ماه مبارک رمضان، نگاه همه‌ی آزادگان و آزادیخواهان، ملت‌های غیرتمند، انسان‌های با وجدان و وجدان‌های بیدار را به یک نقطه‌ی جهان – بیت المقدس – جلب می‌کند و مسلمان و مسیحی و یهودی و وجدان‌های بیدار را به حمایت از ملت مظلوم فلسطین که بیش از نیم قرن است از خانه و وطن و سرزمین مادری خود، رانده و آواره شده اند، فرا می‌خواند.
“روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است” و به همین دلیل رژیم منحوس صهیونیستی به کمک آمریکا در همه این سال‌ها تلاش کرد تا از حیات و رشد این حرکت نمادین بکاهد، اما به برکت دم مسیحایی امام (ره) و همت امت او، روز قدس هر سال باشکوه‌تر برگزار می‌شود و این نهضت مقدس را به آنجا رسانده که به تعبیر رهبر انقلاب، روز قدس به نماد بزرگ وشکوهمند وحدت مسلمین جهان تبدیل شده است.
امسال جمعه‌ی آخر ماه مبارک رمضان، – ۲۶ خرداد، روز جهانی قدس است، روزی که نه تنها مردم انقلابی ایران، بلکه مسلمانان در اقصی نقاط جهان، اراده‌ی امت واحده را به نمایش می‌گذارند و یک صدا فریاد مظلومیت فلسطین را سر می‌دهند.
شعار و پیام روز قدس امسال، مقابله با “معامله‌ی قرن” است، خواب و خیال خوش امریکا، اسرائیل و برخی سران مرتجع و خودفروخته‌ی منطقه که هرگز تعبیر نخواهد شد؛ لذا با تاکید بر اینکه امسال چهلمین راهپیمایی روز قدس را باید هرچه باشکوه‌تر برگزار کنیم و پیام وحدت را از منطقه حساس خاورمیانه در این شرایط خاص به جهان مخابره کنیم، امیدوارم بزودی شاهد آزادی قبله‌ی اول مسلمین باشیم ان شاء الله.

حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رئیس جمهور