یگان‌های ارتش سوریه در جریان پاکسازی شهرک «الحویز» واقع در حومه شمالی حماه، یک بیمارستان میدانی متعلق به تروریست‌ها را کشف کردند که حاوی ماسک‌های حفاظت در برابر مواد شیمیایی و مقادیر زیادی داروها و تجهیزات پزشکی و جراحی بوده است.

به گزارش بسیج پرس، یگان‌های ارتش سوریه، روز گذشته در جریان ادامه عملیات پاکسازی در شهرک الحویز واقع در حومه شمالی حماه، یک بیمارستان میدانی متعلق به گروه‌های تروریستی را کشف کرده‌اند که در آن ماسک‌های حفاظت در برابر مواد شیمیایی علاوه بر تجهیزات پزشکی و جراحی و دستگاه‌های ارتباطی مختلف بود.

طبق این گزارش، ارتش همچنین یک مرکز آموزشی متعلق به تروریست‌های «کلاه‌سفیدها» و یک مقر حاوی تعدادی از اسنادها و اطلاعات وابسته به گروهک‌های تروریستی کشف کرده است.

شهرک الحویز واقع در اطراف شرقی «سهل الغاب» در حومه شمال غربی حماه از اهمیت استراتژیکی برخوردار است از این جهت که به روستاها و شهرک‌های سهل الغاب اشراق دارد و بسیاری از مناطق در آن از آب‌ آبیاری پمپ‌های اصلی آب تغذیه می‌کنند که از زمان استقرار عناصر گروه تروریستی جبهه النصره در این شهرک طی چند سال گذشته، آسیب‌های فراوانی به آنها وارد شده است.

منبع:تسنیم