جواد باقری به عنوان نماینده وزیر و مسئول هماهنگی هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری برگزیده شد.

به گزارش بسیج پرس،  جواد باقری به عنوان نماینده وزیر و مسئول هماهنگی هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری برگزیده شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی با استناد به ماده ۳۴ آئین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری، طی حکمی جواد باقری را به عنوان نماینده وزیر و مسئول هماهنگی هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری منصوب کرد.

بنابر این گزارش، متن کامل حکم انتصاب جواد باقری به این شرح است:

جناب آقای جواد باقری

سلام علیکم

با عنایت به مراتب تعهد، درایت، سوابق موثر و به استناد ماده ۳۴ آئین نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان “مشاور، نماینده وزیر و مسئول هماهنگی هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری” منصوب می‌نمایم.

توجه ویژه به امر آموزش در راستای پیشگیری از وقوع و کاهش تخلفات، نظارت مستمر بر روند فعالیت هیات ها، برنامه ریزی در جهت رسیدگی سریع، دقیق و برابر قانون به پرونده‌های مطروحه در هیات ها، نظارت بر فعالیت هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری استانداری‌ها و تهیه گزارش‌های نوبه‌ای از عملکرد هیات‌های ستاد، سازمان‌های وابسته و استانداری‌ها و برقراری تعامل کارآمد با هیات عالی نظارت از جمله مواردی است که انتظار دارد تمام سعی و تلاش خویش را در جهت تحقق شایسته و مطلوب آن به عمل آورید.

توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای «مدظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان