جوایز مسابقه‌ی اینستاگرامی هفتسینواره بانک‌پاسارگاد، با موضوع «ارسال عکس از سفره‌ی هفت‌سین» و «درج کپشن مرتبط با موضوع تکریم خانواده»، به 3 نفر از برندگان این مسابقه اهداء شد.

به گزارش بسیج پرس,این بانک طی فراخوانی در اسفندماه سال گذشته از علاقمندان دعوت کرد با ارسال عکس از سفره‌ی هفت‌سین در صفحه‌ی اینستاگرام خود و همچنین درج پیامی در خصوص تکریم خانواده در زیر عکس، در مسابقه‌ی هفتسینواره پاسارگاد شرکت کنند. در همین راستا تعداد بسیار زیادی عکس با حال و هوای نوروزی و پیام‌هایی ارزشمند در خصوص خانواده و نقش بی‌بدیل آن در زندگی، با هشتگ #هفتسینواره_پاسارگاد، در فضای اینستاگرام منتشر شد.

بر اساس این خبر، از بین شرکت‌کنندگانی که بیشترین «لایک» را برای عکس خود کسب کردند، ۳ نفر برتر انتخاب شدند که از سوی بانک‌پاسارگاد، به‌ترتیب مبالغ ۲۵، ۱۵ و ۱۰ میلیون تومان به عنوان جایزه به این عزیزان اهداء شد. به علاوه، به ۱۴ نفر از کسانی که در زیر پست فراخوان مسابقه نام دوستان خود را ذکر کرده بودند نیز به قید قرعه ۱ میلیون تومان هدیه تعلق گرفت. این مسابقه در راستای به‌تصویر کشیدن سنت زیبای پهن کردن سفره‌ی هفت‌سین و برگزاری مراسم آغاز سال نو در ایران و همچنین با هدف جلب توجه به موضوع مهم تکریم خانواده برگزار شد.

گفتنی است مسابقات اینستاگرامی بانک‌پاسارگاد در مناسبت‌های مختلف ادامه خواهد داشت که به زودی متعاقباً اعلام خواهد شد.