آئین ایام خجسته سوم شعبان و ولادت حضرت اباعبدا...الحسین(ع) و روز پاسدار در حسینیه جان نثاران ولایت لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) برگزار شد.

به گزارش بسیج پرس ,مراسم میلاد مافوق السرور حضرت اباعبدا…الحسین(ع) و روز پاسدار با حضور آحاد پاسداران در حسینیه جان نثاران ولایت لشکر۲۷ برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار حسن شریفیان جانشین فرمانده لشکرعملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) در سخنانی ضمن تبریک ایام خجسته ماه شعبان، پاسداری را یکی از برکاتی دانست که خداوند متعال شامل حال پاسداران انقلاب کرده است.

شریفیان افزود: باید خداوند متعال را شاکر باشیم که در این برهه از زمان و مکان لیاقت پوشیدن پیراهن مقدس سپاه را به ما ارزانی داشته است. حقیقتا سپاه در هر جایی که ورود پیدا کرده موجب برکات فراوانی شده است.

جانشین فرمانده لشکر۲۷ در رابطه با تروریست شمردن نهاد مقدس سپاه توسط آمریکایی ها خاطرنشان کرد: همین اقدام ترامپ یعنی سپاه کار خودش را به خوبی انجام داده است، چرا آنها از سپاه عصبانی هستند، چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرچمدار مبارزه با تروریسم هست و در هر نقطه ای نیاز به کمک در هر زمینه ای باشد پاسداران انقلاب در آنجا حضور پیدا کرده و کمک رسانی می کنند و ما این را در سیل اخیری که برای هموطنان عزیزمان پیش آمد می بینیم.

گفتنی ست در پایان مراسم نیز از پاسداران نمونه لشکر۲۷ تجلیل به عمل آمد