مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) گفت: تقارن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار حقیقتا یکی از برکاتی است که شامل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده است.

به گزارش بسیج پرس ,مراسم اعیاد خجسته سوم شعبان و روز پاسدار با حضورمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول ا…(ص) تهران بزرگ در تیپ حضرت زهرا(س) برگزار شد.

حجت الاسلام نعیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در این مراسم ضمن تبریک اعیاد خجسته سوم شعبان المعظم و میلاد ما فوق السرور حضرت اباعبدا…الحسین(ع) و روز پاسدار در جمع پاسداران تیپ حضرت زهرا(س) تصریح کرد: تقارن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار حقیقتا یکی از برکاتی است که شامل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده است. حضرت سیدالشهداء همواره مسیر را برای همه ما ترسیم کرده است، چرا که وجود نازنین این بزرگوار حقیقتا الگوی ما در تمامی امور زندگی و خدمت به اسلام عزیز است.

نعیمی با اشاره به تقارن میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العال) در این خصوص فرمودند: خوب است از این فرصتهای طلایی درس بگیریم و بارها خطاب به پاسدارن اشاره داشتند که شما از فرزندان حسین ابن علی (ع) هستید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در خصوص خدمات ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول این سی و چند سال از تشکیل این نهاد انقلابی افزود: تنها نهادی که در کشور محکم پای کار ایستاده است سپاه است. باید هم دشمن از سپاه عصبانی باشد. در هر جایی که ندای مظلومی بلند شده، این پاسداران انقلاب بوده اند که لبیک گویان شتافته اند و اتفاقا بیشترین خسارت به تروریسم منطقه را سپاه زده است. در داخل کشور هم هر جایی که نیاز بوده سپاه بدون ادعا و بی درنگ وارد صحنه شده است. در بحث امنیت مرزها گرفته و در حال حاضر هم با تمام توان به کمک هموطنان عزیز سیل زده کشورمان رفته است و اینها نشانه های وجود شوق خدمت و ان شاا… شهادت در سپاه است.

گفتنی ست در پایان مراسم نیز از پاسداران نمونه تجلیل به عمل آمد