نایب رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس گفت: ۴ عضو این کمیسیون در سفر به مناطق سیل زده استان فارس، تغییر کاربری اراضی و تصرفات غیرقانونی اراضی ملی، تخریب باغات و نیز قاچاق چوب جنگل‌های این استان را بررسی خواهند کرد.

به گزارش بسیج پرس به نقل از فارس,محمدرضا امیرحسنخانی نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی حوادث سیل اخیر در کشور توسط کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی، گفت: بر این اساس مقرر شد ۳ کمیته در کمیسیون اصل نود برای بررسی سیل‌های اخیر تشکیل شود.

وی افزود: این کمیته‌ها پس از انجام بازدید میدانی از مناطق آسیب دیده، گزارش جامعی از عملکرد دستگاه های اجرایی و غیره را ابتدا به کمیسیون و سپس صحن علنی قوه مقننه ارائه می کنند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه استان فارس شرایط بهتری نسبت به استان های سیل زده دارد، کمیته از کمیسیون اصل نود امروز (دوشنبه) به این منطقه اعزام خواهد شد.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: در این سفر بررسی میدانی مسائل سیل اخیر شیراز، تغییر کاربری اراضی و تصرفات غیرقانونی اراضی ملی، تخریب باغات و نیز قاچاق چوب جنگل های استان با حضور در استان فارس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این هیات ۴ نفره به ریاست فرهاد تجری به این سفر میدانی ۲ روزه رفته اند ضمن اینکه بهرام پارسایی و مرادی و حسین زاده و ۲ کارشناس این کمیسیون آنها را همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/