نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان چهارمحال و بختیاری سیلاب بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان و در شهرستان بروجن بیش از ۶۰ میلیارد تومان خسارت به بار آورد.

به گزارش بسیج پرس به نقل از فارس, خدیجه ربیعی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸) گفت: اقدام ننگین و صهیونیسم‌پسند ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی قدرتمند نظام را محکوم می‌کنم.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیلاب‌های اخیر در تعدادی از استان‌های کشور اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در آغازین روزهای سال شاهد بارش باران الهی بودیم که متأسفانه به دلیل سوءمدیریت‌ها و بی‌تدبیری‌های گذشته و حال این نعمت به نقمت تبدیل شد که باید با مقصران در هر زمان و هر مقام و هر مسئولیتی که هستند برابر قانون برخورد شود تا در آینده شاهد چنین صحنه‌هایی نباشیم.

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: در استان چهارمحال و بختیاری سیلاب بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان و در شهرستان بروجن بیش از ۶۰ میلیارد تومان خسارت به بار آورد. از دولت انتظار دارم حمایت ویژه در جبران خسارات وارده به این استان که قبل از سیلاب هم استان محروم بود را داشته باشد.

ربیعی خاطرنشان کرد: از رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گلایه‌مندم؛ چراکه در سخت‌ترین روزهایی که مردم از یک طرف گرفتار شرایط نامساعد اقتصادی، معیشتی، گرانی و تورم و فقر بودند و از سوی دیگر گرفتار طوفان و سیلاب و با وجود همه این ناملایمات در صحنه حضور داشتند و برای مهار سیلاب تلاش می‌کردند، رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در بین مردم حضور نداشت.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بدانید مردم ستون فقرات جامعه دینی و وسیله شکست دشمنان هستند. در کشوری که مفتخر به الگو ساختن نظام علوی است، بی‌عدالتی و تبعیض شایسته نیست.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آن‌ها شد.