حجت الاسلام والمسلمین نعیمی نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس ، این عمل شورای امنیت ملی کار حداقلی بود که در مقابل اقدام خصمانه آمریکا انجام شد.

حجت الاسلام والمسلمین نعیمی نماینده ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس ,در خصوص اقدام شورای امنیت ملی اظهار داشت: این اقدام در مقابل کار خصمانه آمریکایی‌ها که سپاه پاسداران رادر لیست گروه های تروریستی قرار داده کار حداقلی بود که انجام شد.

وی با بیان این که آمریکایی‌ها فرماندهی عالی تروریست در دنیا هستند عنوان کرد :داعش و طالبان را خود ایجاد،تجهیز و حمایت از گروهک های تروریستی مانند طالبان و القاعده را در کارنامه خود ثبت و امروز هم منافقین را تقویت می کنند و سردمداران آشوب در دنیا هستند .

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران با بیان این مطلب که این یک حرکت سمبولیک بود ابراز داشت :اقدام خصمانه آمریکا شاید سمبلیک و از جهتی واقعی باشد اما در مقابل سپاه پاسداران در زمانی که تروریست در داخل کشور بود بیشترین مهار را در مقابل منافقین که ۱۷۰۰۰نفر را به شهادت رسانده بودند داشت، و همچنین تروریست‌ها را در منطقه و شرق و غرب کشور مهار کردند این در حالی است که این نیرو بیشتر از همه در مواجهه با تروریست بوده در این گروهک قرار داده اند که نشان از شدت عصبانیت آنها نسبت به سپاه مقدس پاسداران را دارد.

حجت الاسلام والمسلمین نعیمی در پایان با اشاره به اقدام شورای امنیت ملی خاطر نشان کردند :امیدواریم این پیام شورای امنیت ملی در حد حرکت سمبولیک و در نقطه دیپلماسی صفر نبوده باشد و خدای نکرده اگر در مواجهه با تخلفات دشمن بوده باشیم اقدامات لازم صورت بگیرد.