سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرا رسیدن 12 فروردین سالروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،طی بیانیه ای این روز عظیم و تاریخی را گرامی داشت.

به گزارش بسیج پرس به نقل از  فارس، سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ فروردین سالروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،طی بیانیه ای این روز عظیم و تاریخی را گرامی داشت.

در این بیانیه می خوانیم: ۱۲فروردین سالگشت پر افتخار جمهوری اسلامی ایران در پرتو دین مداری و رهبری حکیمانه امام راحل عظیم الشان است که توانست در مقام حکومتی ملت پایه و در منزلت با شکوه مردمسالاری دینی حضور خود را در جغرافیای سیاسی جهان رسمیت و عینیت ببخشد.

این بیانیه می افزاید: جمهوری اسلامی ایران به مدد شهیدان،جانبازان،ایثارگران و جوانان بسیجی حضور پر ثمر خود را با وجود اهریمن صفتی های امپریالیستی آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی اثبات و نقش ژئو استراتژیکی خود را به شایستگی در جهان ایفاء نموده است.

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران بر اساس ارزشهای اصولی اسلام و انگیزه های مکتب عاشورا گام اول را با تدابیر حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) سپری و گام دوم را با تمسک بر الطاف الهی و یاری امام زمان(عج)با برخورداری از غیرت دینی واحساسات پاک و بی آلایش جوانان بسیجی، طی خواهد کرد.

در این بیانیه با اشاره به منشور حرکت بسیج در گام دوم می خوانیم: حرکت بسیج در چهل سالگی دوم بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود که با امتزاج بنیادین موالفه های مبارک آن با طرح اعتلای بسیج سیر صعودی پیشرفت و عدالت را طی نموده و بدون توجه به عربده جویی ها وامیال ضد ایرانی استکبار جهانی و شعارهای کودکانه تحریم و فشار اقتصادی پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران را با جوانان عازم،مومن و انقلابی به اهتزاز درخواهد آورد.

در پایان این بیانیه می خوانیم:به طور قطع عمق استراتژیک جمهوری اسلامی ایران جوانان بسیجی هستند که شعار” رونق تولید” را برای برون رفت از مشکلات و موانع کشور جاودانه نموده و در سایه سار ولایت ، ایران اسلامی را به قدرت اول جهان مبدل خواهند کرد.انشاءالله

ماتوفیقنا الا باالله علیه توکلنا و الیه ننیب