معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه ما باید افتخار کنیم که ادامه دهنده راه شهدا هستیم، گفت: راهیان نور بزرگترین سلاح ما در برابر جنگ نرم دشمن است.

به گزارش بسیج پرس به نقل از دفاع‌پرس ، دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در جمع زائران راهیان نور در معراج شهدای اهواز با بیان اینکه دشمنان به دنبال این بودند که انقلاب و اسلام را از بین ببرند، اظها داشت: جوانان از سراسر کشور آمدند و در راه اسلام جانفشانی کردند.

وی ادامه داد: امروز باید افتخار کنیم که ادامه دهنده راه شهدا هستیم و تا زمانی که راه شهدا را ادامه دهیم بر دشمن پیروز خواهیم بود و اگر زمانی غفلت کنیم ضربه خواهیم خورد.

دریادار سیاری گفت: در مناطق یادمانی باید بدانیم به دنبال چه هستیم، باید ببینیم چه شده است و بدانیم در این مناطق چه گذشته و چگونه این سربلندی را داریم.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: شهدا امنیت، عزت، استقلال ‌و بزرگی ایران را به وجود آوردند و شما جوانان امروز جا پای آن‌‌ها گذاشتید و این امنیت را باید حفظ کنید.

دریادار سیاری با اشاره به اینکه دشمن برای اینکه این امنیت را از بین ببرد سرمایه گذاری می‌کنند، گفت: حضور شما در این مناطق معنادار است و دشمن همواره در برابر ما شکست خورده است.

وی با بیان اینکه باید حواسمان باشد که تحت ثاثیر جنگ نرم دشمن قرار نگیرم، خاطرنشان کرد: راهیان نور بزرگترین سلاح ما در مقابل جنگ نرم دشمن است و هر چه در این مناطق حضور پیدا کنیم آماده‌تر و هوشمندتر با جنگ نرم مقابله خواهیم کرد.

دریادار سیاری افزود: ما صاحب تاریخ، انقلاب و صاحب شهدا هستیم و باید از آن‌ها استفاده کنیم و تا زمانی که شما جوانان هستید دشمن هیچ کاری نمی‌تواند بکند همانطوری که بلوک غرب و شرق در هشت سال دقاع مقدس نتوانستند کاری کنند.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه شهدا بهترین الگو برای جوانان ما هستند، گفت: امروز داشتن بصیرت برای همه ما لازم است و شهدا با بصیرت راه خود را انتخاب کردند.