جامعه اسلامی مهندسین طی بیانیه‌ای حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلند را محکوم کرد.

 به گزارش بسیج پرس به نقل از مهر، جامعه اسلامی مهندسین طی بیانیه حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزلند را محکوم کرد.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

حمله تروریستی و وحشیانه نژادپرستان تروریست به نمازگزاران مسلمان بی دفاع در نیوزیلند، احساسات تمامی مسلمانان جهان و هر انسان آزاده‌ای را جریحه دار کرد.

این عمل شنیع که بی تردید نتیجه سال‌ها اسلام هراسی دشمنان اسلام و تبلیغات بوق‌های لجن پراکنی بر ضد مسلمانان و دین اسلام می‌باشد، بازهم نشان داد که دم از آزادی بیان و حقوق بشر در غرب زدن لافی بیش نیست! چراکه برخی از همان مدعیان ظاهری حقوق بشر حتی حاضر نشدند عنوان تروریستی برای این عمل سبعانه قائل شوند و بار دیگر نقاب از چهره پلید خود برداشتند.

امروز جهان اسلام به واسطه افراطی گری گروه‌هایی همچون القاعده و داعش که خود مولود نامبارک استکبار هستند، آماج تیرهای زهرآلود تبلیغاتی است و دشمنان اسلام می‌کوشند که چهره دین مبین اسلام و مسلمانان را در جهان هرچه می‌توانند بدتر جلوه دهند و در این بین گروهی از حاکمان کشورهای مسلمان و در رأس آنها آل سعود به خوبی بازیگر این صحنه سازی پلید هستند.

ایران اسلامی که خود یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در جهان است، سالهاست که در اقصی نقاط منطقه با این پدیده شوم بصورت واقعی مبارزه می‌کند و گواه این ادعا خون‌های پاک فرزندان این مرز و بوم است.

از دولت کشور نیوزیلند می‌خواهد تا با پیگیری جدی عاملان و کارگردانان این عمل وحشیانه، دست اندرکاران این عمل تروریستی را به سزای اعمال خویش برساند و همچنین از تمامی کشورها و سازمان‌های مردم نهاد و احزاب سیاسی می‌خواهد تا شدیداً این اقدام تروریستی را محکوم نمایند. همچنین از جامعه جهانی انتظار دارد با پرهیز از نگاه تبعیض آمیز به حوادثی از این دست برای مسلمانان و غیرمسلمانان، امنیت مسلمانان را در اقصی نقاط جهان با اهمیت شمرده تا دیگر شاهد چنین فجایعی نباشیم.

انتظار است دولت محترم جمهوری اسلامی ایران و دستگاه دیپلماسی کشور در بسیج جهان اسلام و سایر دولتها برای محکومیت و پیگیری این اقدام تروریستی تلاش نماید و برای اجماع جهانی علیه تروریسم در اشکال مختلف و مخصوصاً تروریسم دولتی که در رأس آن رژیم کودک کش صهیونیستی و آمریکای جهانخوار می‌باشد، اقدامات لازم را به انجام رساند.