جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: بهره‌مندی از فرهنگ راهیان نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی است.

 به گزارش بسیج پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین پس از حضور در زیارتگاه شهدای هویزه و زیارت قبور مطهر شهدای دانشجودر خصوص تاثیر راهیان نور در برداشتن گام دوم انقلاب گفت: بهره‌مندی از فرهنگ راهیان نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به مجاهدت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس افزود: گنج بی پایان دفاع مقدس و مجاهدت های رزمندگان، فرمانده ها، حکمرانان و مدیران ما در هشت سال دفاع مقدس، ذخیره بزرگ ایمانی، انقلابی و جهادیست برای گام دوم انقلاب اسلامی، برای ساخت امت، جامعه و تمدن اسلامی از این گنجینه ارزشی و جهادی بار دیگر باید بهره ببریم.

سردار سپهر تصریح کرد: ما با تاسی از فرهنگ مقاومت، ایستادگی، صبر، تسلیم نشدن و فرهنگ یقین داشتن در گام های بزرگ جهادی و انقلابی که نشات گرفته از آرمان های بزرگ ما در دفاع مقدس بود، برای گام دوم انقلاب اسلامی نیازمند این ذخایر و ارزش های جهادی دینی هستیم.

جانشین بسیج مستضعفین همچنین افزود: ما در هشت سال دفاع مقدس ثابت کردیم که ما می توانیم و توانستیم، ما تسلیم نمی شویم، عقب نخواهیم نشست و آرمان های ما آرمان پیروزی، پیشرفت و ساخت جامعه و تمدن اسلامی است، به یقین راهیان نور، زاِئران راهیان نور و فرهنگ راهیان نور تجدید پیمان با جهادگران دفاع مقدس، تجدید بیعت با شهدا و تمرین یقین و فهم جهادی و انقلابی برای ادامه راه انقلاب در گام دوم است.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اردوهای راهیان نور تاکید کرد: امروز که رهبر عزیز ما توصیه می کنند که با توسعه و تقویت راهیان نور آن را یک فناوری بزرگ فرهنگی، دینی و انقلابی برمی‌شمارند، این فناوری امروز بستر، ابزار و زمینه ساز رفتار حاکمان، حکمرانان، مدیران، مسئولان و آحاد جامعه است برای تحقق آرمان های امام زمان.

سردار سپهر با بیان اینکه راهیان نور مسیری برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب است،گفت: امیدواریم دانشجویان عزیز ما برای حل مسائل و مشکلات گام دوم انقلاب، برای تبعیت پذیری از ولی و امام خود، برای حل مسائل و مشکلاتی که امروز کشور ما به علت فقدان و یا ضعف مدیریت جهادی گرفتار آن است بیایند و از شهیدان مدد بخواهند، فرهنگ آنها را راه خود و مسیرخود قرار دهند.

وی اظهار کرد: امیدواریم که ان شاءالله در گام دوم ما با اقتدار بیشتر با روحیه بهتر، با عمل جهادی و انقلابی بیشتر، در مقابل نظام استکباری ایستادگی کنیم و وعده و نوید پیروزی حق بر باطل را بار دیگر ان شاءالله به صدا در بیاوریم.

سردار سپهر در همچنین با حضور در “ایستگاه تبیین جنگ اقتصادی” و بازدید از فعالیت گروه تئاتر دانشجویی “صندلی انتظار” دیدن کرد و در در ادامه با حضور در میان دانشجویان حاضر در زیارتگاه شهدای هویزه به پویش “مدیون_شهیدانیم” پیوست.