سردار سیروس صابری گفت: سرباز رهبری در اجرای بیانیه گام دوم هستیم و امیدواریم در این مسیر اثرگذار باشیم.

به گزارش بسیج پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان, سردار سیروس صابری جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) ، درباره نقش جوانان در دفاع از ارزش‌های اسلامی گفت: امروز اکثر جوانان با وجود اینکه دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند، در زمان نیاز و برای دفاع از ارزش های اسلامی به مبارزه با تکفیری ها می روند و سال ها به دور از کشور و خانواده مجاهدت می کنند و به شهادت می رسند.

وی ادامه داد: حضور پررنگ مردم در مراسم های گرامیداشت و تشییع شهدا نشان دهنده پای کار بودن مردم، به ویژه جوانان و حرکت آنها در مسیر شهدا و دفاع از اسلام است.

جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) بیان کرد: امیدواریم به زودی پیکر سایر شهدای مفقودالاثر هم پیدا شود، البته ذکر این نکته ضروری است که مدافعان حرمِ مفقودالاثر، تعداد کمی از شهدا را شامل می‌شوند.

وی در ادامه افزود: این انقلاب در سال‌های گذشته به برکت خون شهدای دفاع مقدس بیمه شده و اکنون هم خون شهدای مدافع حرم برکات زیادی را برای اسلام، مسلمین و جمهوری اسلامی به همراه خواهد داشت.

جانشین فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) درباره نقش نیرو‌های مسلح در بیانیه گام دوم انقلاب گفت: رهبری همواره رضایت خود را از نیرو‌های مسلح اعلام کردند؛ ما نیز همواره سرباز رهبری هستیم و هرکجا ایشان امر بفرمایند در خدمت ایشان خواهیم بود که امیدواریم در این مسیر، موثر و اثرگذار واقع شویم.