رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: قاطبه رزمندگان دفاع مقدس جوانان بودند و اين را بايد به عالم بگوييم كه در دفاع از اعتقاد و دين و نظام، اين جوانان بودند كه كمر همت را بستند و سختي ها را براي بيرون راندن دشمن تحمل كردند.

به گزارش بسیج پرس به نقل از فارس، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور، اظهار داشت: قدر مسلم رخدادهای هشت سال دفاع مقدس در صدها جلسه نیز قابل ذکر نیست. این نکته را باید همیشه بگوییم که دفاع هشت ساله ما حقیقتا صحنه ی کربلا بود. حضرت سیدالشهدا در نهضت خود برای انجام تکلیف الهی، محاسبه دنیوی نکرد.

وی افزود: کربلای ایران مینیاتوری است از کربلای حضرت سیدالشهدا و ملت ایران هم در دفاع مقدس محاسبه دنیایی نکردند.

سردار غیب پرور با اشاره به حمایت همه جانبه شرق و غرب از صدام در جنگ تحمیلی، ادامه داد: ما نمیخواستیم تحت سلطه مستکبران شرق و غرب باشیم. عیار ولایتمداری آنقدر بالا و معتبر است که یاران ناب حضرت سیدالشهدا با وجود اجازه امام، هرگز او را ترک نمی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس این مردم ما بودند که از سراسر کشور برای حمایت از اسلام به جبهه ها آمدند.

وی با تاکید بر اینکه اگر امروز مشکلات داریم، در دوران دفاع دمقدس هم مشکل داشتیم اما رزمندگان نلرزیدند، عنوان کرد: قاطبه رزمندگان دفاع مقدس جوانان بودند و این را باید به عالم بگوییم که در دفاع از اعتقاد و دین و نظام، این جوانان بودند که کمر همت را بستند و سختی ها را برای بیرون راندن دشمن تحمل کردند.

سردار غیب پرور عنوان کرد: راه نجات و فلاح و رستگاری این کشور باور جوانان است که اوج تعابیر رهبری در خصوص جوانان در بیانیه گام دوم انقلاب است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه بیان ولی فقیه از سر تعارف نیست بلکه از سر حکمت است، گفت: جوانان امروز کسانی هستند که آینده انقلاب اسلامی بیمه شده آنهاست به شرط آنکه باور شوند.