مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه همه رهبری‌فرد را می‌شناسند گفت: متاسفم که رهبری‌فرد با بالا رفتن سنش هیچ تغییری نکرده و امیدوارم در اخلاق و رفتارش یک بازنگری کلی داشته باشد.

به گزارش بسیج پرس به نقل ازمشرق، بهنام طاهرزاده درباره درگیری با بهروز رهبری‌فرد که در حاشیه دیدار عصر روز گذشته پیشکسوتان پرسپولیس مقابل تیم ۹۸ اتفاق افتاد، اظهار داشت: متاسفانه آقای رهبری‌فرد با گفتن حرف‌های نادرست می‌خواهد اذهان عمومی را نسبت به خودش تغییر بدهد. ایشان در این بازی از ابتدا به دنبال جنجال و حاشیه‌سازی بود و از همان شروع مسابقه با حرکتی ناشایست روی محمدرضا مامانی کارش را آغاز کرد. نزدیک بود با مسعود زارعی درگیر شود که با وساطت پیشکسوتان مسئله حل شد و دفعه سوم هم سراغ من آمد.

وی ادامه داد: اصلاً در آن صحنه توپی در کار نبود. ما پشت دروازه تیم ۹۸ بودیم که پیراهنم را کشید و درگیری شروع شد و به هدفش رسید. ۱۰ سال است در دانشگاه تدریس می‌کنم و در طول فوتبالم یک کارت زرد هم نگرفتم اما متاسفانه این آقا تهمت زده تا الفاظ زشت و کارهای ناشایست خودش را توجیه کند.

طاهرزاده گفت: همه اهالی فوتبال نحوه رفتار ایشان را نسبت به پیشکسوتان پرسپولیس و بزرگان این باشگاه می‌دانند و در جریان هستند. این آقا بعد از فوتبالش مدام علیه بزرگانی مثل علی پروین و حمید درخشان و بازیکنان دیگر پرسپولیس مطالبی را عنوان کرده و موجب ناراحتی همبازیان سابقش شده است. مشخص است که می‌خواهد با این حرف‌ها اسمش در رسانه‌ها باشد و با یک کار نادرست و با حاشیه‌سازی قصد دارد به هدفش برسد.

مربی تیم فوتبال امید سایپا افزود: رهبری‌فرد بهتر است اطلاعاتش را به روز کند. من ۳۳ دقیقه در پرسپولیس نبودم بلکه ۳ سال عضو این باشگاه بزرگ بودم و بعد از آن هم لژیونر شدم. ایشان که حسرت به دل مانده حتی یک دعوتنامه از تیم‌های اروپایی داشته باشد یا برود در یک تیم خارجی تست بدهد فقط به خاطر حسادت این حرف‌ها را زده است. برای این آقا متاسفم که با اینکه سنش بالا رفته همان رفتار ۲۰ سال قبلش را تکرار می‌کند. برای خودم هم متاسفم با چنین شخصی همبازی بودم. من ایشان را پرسپولیسی نمی‌دانم. کسی که به پیشکسوت و بزرگ‌تر خودش توهین و بی‌احترامی می‌کند جایش در این خانواده نیست و هیچ‌کس ایشان را به عنوان عضوی از خانواده پرسپولیس قبول ندارد.

مهاجم پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: من اگر ۳۰ دقیقه هم برای پرسپولیس بازی کرده باشم یک گل در دربی زده‌ام که همه هواداران از آن خاطره خوشی دارند اما شما که غیر از کینه توزی و دشمنی با پیشکسوتان دنبال مطرح شدن هستی با چه رویی از رزومه و پرسپولیسی بودن حرف می‌زنی؟ این آقا هر از گاهی با مصاحبه‌های تند می‌خواهد خودش را مطرح کند و البته همه می‌دانند معروف به جعبه شیرینی است چون عادت دارد با یک جعبه شیرینی برگردد و عذرخواهی کند اما دستش برای همه رو شده و با این حرف‌ها می‌خواهد رفتار زشتش را توجیه کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: رهبری‌فرد از لحاظ اخلاقی و مربیگری هیچ جایگاهی در این فوتبال ندارد و به خاطر همین رفتار و اخلاقش هیچ‌کس به او تیم نمی‌دهد پس مجبور است با این حاشیه‌سازی‌ها و حرف‌ها خودش را مطرح کند. سالیان سال دانشگاه تدریس کردم و الان در حال تحصیل در مقطع دکترای تربیت بدنی هستم. مدرک A آسیا را دارم و ۸-۷ سال است که در تیم دانشجویان، باشگاه سایپا مهر کرج و امیدهای سایپا مربیگری می‌کنم اما ایشان چطور؟ البته می‌دانم ایشان غیراز این کارها بازی‌های دیگری هم بلد است تا از طریق آن بازی‌ها خودش را مطرح کند!

وی درباره مسائلی که رهبری فرد به شرکت پیشکسوتان و علی پروین نسبت داده، عنوان کرد: این آقا هیچ جایگاهی در شرکت پیشکسوتان ندارد و هر از گاهی با این مصاحبه‌ها باعث دلخوری پیشکسوتان می‌شود. در واقع همه از او به خاطر مصاحبه‌هایش دلخور هستند. آقای شیرینی و آقای علی پروین با به وجود آوردن این شرکت باعث سلامتی جسمانی و روحی همین بازیکنان شدند که ایشان نام برده چون هفته‌ای دو بار کنار هم جمع می‌شوند و با هم ارتباط دارند ضمن اینکه گوشه‌ای از مشکلات مالی زندگی‌شان هم حل می‌شود. همه پیشکسوتان حاضر در شرکت صاحب سهام هستند که ارزش سهام‌شان روز به روز بالاتر می‌رود. در حالی که هیچ نهادی از این پیشکسوتان حمایت نمی‌کند شرکتی به وجود آمده که هم از لحاظ روحی، روانی و سلامت به فکر پیشکسوتان است هم از نظر مالی کمک‌شان می‌کند اما این آقا که جایگاهی در بین پیشکسوتان ندارد از روی حسادت و کینه توزی این حرف‌ها را می‌زند و به بزرگ‌تر خودش توهین می‌کند.

طاهرزاده در پایان گفت: همه این آدم را می‌شناسند و از سوابقش هم باخبر هستند. متاسفم که ایشان با بالا رفتن سنش هیچ تغییری نکرده و امیدوارم در اخلاق و رفتارش یک بازنگری کلی داشته باشد.

منبع: تسنیم