حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی مفتخر شدن سرلشکر قاسم سلیمانی به دریافت نشان ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری را به وی تبریک گفت.

به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی دبیر این مجمع، طی پیامی اعطای نشان ذوالفقار از سوی فرمانده معظم کل قوا به سردار قاسم سلیمانی را جلوه گر عنایت ویژه مقام عظمای ولایت به نقش آفرینان عرصه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی دانست و دوام توفیقات فرمانده پیروز سپاه قدس را از خداوند مسألت کرد.

متن پیام سرلشکر پاسدار محسن رضایی، فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرافراز سپاه اسلام و یادگار پر افتخار دفاع مقدس،

برادر ارجمندم سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی

اعطای نشان گرانقدر ذوالفقار از سوی فرمانده معظم کل قوا به جنابعالی را که نماد رشادت، ایثار و مجاهدت مستمر آن برادر عزیز است، صمیمانه تبریک عرض می کنم.

تلاش های مخلصانه و فداکاری شما در طول دوران دفاع مقدس و تا به امروز در جبهه مقاومت، برگ های زرینی از تاریخ مشعشع زندگی شماست.

این نشان ارزشمند، بیش از هر چیز، جلوه گر عنایت ویژه مقام عظمای ولایت به نقش آفرینان عرصه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی است.

به عنوان عضوی از خانواده بزرگ نیروهای مسلح، ضمن تقدیم سپاس به محضر فرمانده معظم کل قوا و تبریک این رخداد مبارک به جنابعالی، از درگاه حضرت حق، سرافرازی روزافزون و دوام توفیقاتتان را طلب می کنم.

برادرتان

سرلشکر پاسدار محسن رضایی