فرمانده ناحیه امیر المومنین (ع) با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس: همه باید با روحیه جهادی کار کنیم تا فاصله را کم کنیم.

سرهنگ احسان خسروی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امیر المومنین(ع) در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس و در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: این بیانیه، در چند سر فصل بیان شده است که شاید در برخی از موارد، میان بایدها و واقعیت ها فاصله داشته باشیم.
وی در خصوص وجود فاصله ها تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که نگاه ویژه به جوانان دارند، همه باید با روحیه جهادی تلاش کرده تا فاصله ها را کم نمائیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امیر المومنین(ع) در خصوص این که بایدها را به واقعیت ها نزدیک نموده، ابراز داشت: نیروهای تازه نفس باید بیایند و کارها را به عهده بگیرند تا بتوانند آینده انقلاب را تضمین کنند.
سرهنگ خسروی در پایان با دعوت از دانش آموزان برای اجرای بیانیه، خاطر نشان کرد: با حضور دانش آموزان در این مراسم، سعی می کنیم نگاهشان نسبت به موضوعات اجتماعی، فرهنگی و حتی طبیعت و همچنین نسبت به وظایف شان در زمینه های مختلف آشنا کنیم.