مسؤول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به آمادگی رزمندگان فلسطین و لبنان برای پایان دادن به حیات رژیم صهیونیستی گفت: دست برتر از آنِ ملت ایران است و به برکت هوشمندی، اقتدار و آمادگی نیرو‌های مسلح، بی تردید دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

به گزارش بسیج پرس، سردار «رمضان شریف» سخنگو و مسؤول روابط کل عمومی کل سپاه شب گذشته (سه شنبه) در یادواره ۵۷ شهید عملیات‌های کربلای ۴ و ۵ شهرستان تربت جام ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این یادواره اظهار داشت: مقام معظم رهبری در مورد شهدا جمله‌ای را با این مضمون بیان فرمودند که بزرگداشت نام شهدا اجری همانند اجر شهید را دارد.

وی افزود: طبق آیه قرآن کریم شهدا زنده هستند و نزد خداوند متعال روزی می‌خورند و ناظر بر رفتار و کردار ما هستند و این نشان از مقام و جایگاه والای شهداست.

مسؤول روابط عمومی کل سپاه عنوان کرد: امروز در آستانه چهلمین سالگرد گفتمان انقلاب که برگرفته از قرآن و وحی الهی است، هستیم. ۴۰ سال پیش، دین اسلام توسط رهبری مقتدر و شجاع، احیا و تئوری ولایت فقیه به یک جریان زنده و فعال در جامعه تبدیل شد.

وی با اشاره به جانفشانی‌های شهدا و رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی و به ثمر نشستن خون و تلاش آنان بیان کرد: امروز اثری از صدام و ژنرال‌های بعث صدام نیست و مزار شهدا محل زیارت ملت ماست.

سردار شریف خاطرنشان کرد: شهدا با کمترین آموزش، لجستیک و امکانات توانستند جغرافیای کشور را حفظ و نیات پلید شیطان بزرگ آمریکا را به رویا تبدیل کنند؛ و امروز ما رهروان و همرزمان شهدا بیکار ننشستیم و دشمن را فرسنگ‌ها از این سرزمین دور کردیم.

وی گفت: به اعتراف دوست و دشمن امروز اسرائیل در ذلیل‌ترین شرایط قرار دارد و رزمندگان فلسطین و لبنان در اوج آمادگی برای مقابله با هرگونه تهاجم صهیونیست‌ها و پایان دادن به حیات ننگین این رژیم جعلی و جنایتکار هستند و این شعار نیست؛ بلکه یک واقعیت تمام‌عیار است که حتی در جبهه حامیان صهیونیست‌ها مورد اذعان است.

مسؤول روابط عمومی کل سپاه در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی روزگاری می‌گفت که اگر همه ارتش‌های کشور‌های عربی جمع شوند، نمی‌توانند اسرائیل را در نبرد نظامی شکست دهند، ولی الهام‌بخشی خون شهدا و گفتمان مقاومت و ظلم‌ستیزی و پایبندی به آن، شرایط را طوری پیش برد که نه‌تنها کشور‌های عربی بلکه مردم مظلوم غزه در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت رژیم کودک‌کش صهیونیستی را وادار به التماس کرد.

وی اظهار داشت: به برکت فرهنگ شهادت و خون الهام‌بخش شهدا و درایت و ژرف‌اندیشی رهبری معظم و عزیز انقلاب اسلامی امروز دشمن هرچقدر هزینه می‌کند، به نتیجه نمی‌رسد. بعد از تصرف کابل، «رایس» وزیر امور خارجه وقت آمریکا گفته بود که ما دائم از خود سوال می‌کنیم چه رمز و رازی وجود دارد که ما در کاخ سفید با حضور افراد آموزش‌دیده، یک سال علیه ایران طراحی می‌کنیم و همه ابعاد و جوانب آن را از زوایای مختلف می‌سنجیم، ولی همه این تلاش‌ها با یک سخنرانی رهبر ایران شکست می‌خورَد. حال باید گفت آیا ما نباید به داشتن چنین رهبری ببالیم؟

سردار شریف تصریح کرد: سقوط نظامیان آمریکایی زمانی بود که تفنگداران آنان در خلیج فارس مقابل فرزندان نیروی دریایی سپاه زانو زدند و همان روز مشخص بود آمریکایی‌ها در هر عرصه‌ای که مقابل ایران باشند، بازنده هستند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در سوریه و عراق با صرف میلیارد‌ها دلار هزینه هیچ دستاوردی نداشتند، گفت: امروز این یک واقعیت است که در منطقه، هر کشوری که مورد حمایت آمریکاست در برابر مقاومت و بیداری ملت‌های استکبارستیز حرفی برای گفتن ندارد و نمونه آن رژیم آل سعود است که در جنگ یمن، واقعیت به رغم حمایت‌های آمریکا روشن شده است.

مسؤول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه دشمن نقطه قوت ما را می‌داند و بر روی آن متمرکز شده است، ولی تا زمانی که فرهنگ دینی، استحکام بنیان خانواده و پشتیبانی از ولایت فقیه در کشور موج بزند، دشمن نخواهد توانست کاری از پیش ببرد، افزود: در فضای مجازی علیه رهبری و ولایت فقیه و روحانیت به طور شبانه روزی به تولید دروغ می‌پردازند؛ در حالی که اگر قدرت، دانایی، توانمندی و حکمت در قول و فعل رهبری نبود، دشمن چه نیازی داشت که این همه هزینه کند؟

سردار شریف گفت: دست دشمن خالی است و به عملیات روانی و جنگ رسانه‌ای روی آورده است. دل به چند تحریم خوش کرده است تا به حساب خودشان مردم را به زانو درآورند، اما ملت ما حقیقت و جریان دفاع مقدس را فراموش نمی‌کند؛ آن زمانی که امکانات نداشتیم، به پیروزی رسیدیم و نگذاشتیم یک وجب از خاک وطنمان دست دشمن بیافتد؛ امروز که بحمدالله دست برتر از آنِ ملت ایران و فرزندان شجاع و دلاور آنان در نیرو‌های مسلح است و به برکت این هوشمندی، اقتدار و آمادگی، بی تردید دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

منبع:دفاع پرس