نماینده وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با شکست در مرحله نیمه‌نهایی از حضور در فینال بازماند و به رده بندی رفت.

به گزارش بسیج پرس,، رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از صبح امروز در اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم آغاز شده است و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفته‌اند که محمدرضا گرایی در ۶۷ کیلوگرم با شکست مقابل نفر سوم جهان و المپیک از حضور در فینال بازماند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم  که ۱۶ نفر شرکت کرده‌اند محمدرضا گرایی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر ۲ حسن عبدالکریم از سوریه را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف المورات تسمرادوف، دارنده مدال برنز المپیک و جهان از ازبکستان رفت و در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی با نتیجه ۸ بر ۵ از حریف عقب بود، موفق شد با ضربه فنی به پیروزی برسد و گام به نیمه‌نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر مغلوب آلمات کبیسپایف، دارنده مدال نقره و برنز جهان از قزاقستان شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد.

وی در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز مقابل کشتی گیری از چین تایپه روی تشک خواهد رفت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند مهرداد مردانی در دور اول به مصاف کیم سئونگ هاک، دارنده مدال برنز جهان از کره جنوبی رفت که با پیروزی ۷ بر ۳ راهی مرحله یک چهارم نهایی شد، اما در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب شینوبو اوتا، دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن شد

که با توجه به حضور حریفش در فینال نماینده کشورمان به شانس مجدد رفت.

مردانی در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر مقابل نماینده میزبان به پیروزی رسید و راهی دیدار رده‌بندی رفت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف نماینده ازبکستان خواهد رفت.

منبع: فارس