در حالی‌که به‌واسطه بی‌تدبیری و بی‌توجهی مسؤولان دولتی، بی‌ثبات اقتصادی تمامی اقشار جامعه را تحت فشار قرار داده است، دولتمردان موضوعات فرعی و دست چندمی را تصویب کردند.

 به گزارش بسیج پرس, پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری روز گذشته مصوبات هیئت دولت را منتشر کرده و سبب حیرت افکار عمومی شده است.

در ابتدای گزارش پایگاه ریاست جمهوری آمده است:

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، ضمن ابراز رضایت از عملکرد وزیر امور اقتصادی و دارایی، اظهار امیدواری کرد با حضور وزیر در مجلس و ارایه توضیحات وی، ابهامات نمایندگان برطرف شود.

حال مشخص نیست که دقیقا روحانی از کدام عملکرد وزیر اقتصاد در این فضای بی حساب و کتاب اقتصادی رضایت دارد که پاسخ افکار عمومی را اینگونه می‌دهد، اما شاهکار بزرگ هیئت دولت مسئله دیگری است که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

یکی از مصوبات امروز هیئت دولت، اجبار استفاده از صندلی کودک در خودروها برای کودکان زیر ۱۰ است.

دولت با تصویب لایحه ای به منظور حفظ سلامت کودکان در خودرو و جلوگیری از مصدومیت‌های جدی و تلفات آنها بر اثر تصادفات رانندگی، استفاده از صندلی کودک برای کودکان زیر ۱۰ سال در انواع خودروهای شخصی را اجباری کرد.

به نظر می‌رسد در هیئت دولت به ریاست روحانی، همه چیز آرام است و همه مشکلات مردم و مملکت در عرصه اقتصادی رفع شده و همه مردم منتظر اجبار استفاده از صندلی کودک برای افراد زیر ۱۰ سال بودند و احتمالا بی ثباتی و هرج و مرج در بازار سکه، تورم و ارز خودش حل می‌شود.

 

منبع:مشرق