زنی که به دلیل شکایت مالی شریک خود تحت تعقیب قرار داشت، به جرم حمل هروئین و شیشه در خودروی خود دستگیر شد.

به گزارش بسیج پرس سرهنگ علی نعمتی رئیس کلانتری ۱۹۰ وحیدیه اظهار داشت: فردی با مراجعه به کلانتری ۱۹۰ وحیدیه از شریک خود به جرم خیانت در امانت شکایت کرد. این فرد مدعی شد که زنی که شریک وی است با گرفتن ۴ فقره چک چند روزی است که ناپدید شده و در دسترس نیست.

وی افزود: با اعلام مشخصات و شماره پلاک خودرو توسط فرد شاکی، ماموران کلانتری ۱۹۰ وحیدیه در گشت زنی های شبانه خود موفق به شناسایی خودرو مورد نظر شدند، اما زن متهم و راننده وی در هنگام مواجهه ماموران اقدام به فرار کردند.

سرهنگ نعمتی ادامه داد: در تعقیب و گریز متهمان، ماموران اقدام به شلیک تیر هوایی کردند و پس از شلیک تیر هوایی دوم، خودرو مورد نظر پس از عبور از چراغ قرمز با یک دستگاه خودرو سواری ۴۰۵ تصادف کرده و رننده در محل سانحه بازداشت شد، اما زن متهمه بلافاصله از موقعیت به وجود آمده استفاده کرده و از محل متواری شد. ماموران در بازرسی از خودرو متهمان موفق به کشف مقداری مواد مخدر هروئین و شیشه شدند.

 

رئیس کلانتری ۱۹۰ وحیدیه در ادامه افزود: مشخصات متهمه به تمامی کلانتری های همجوار کلانتری ۱۹۰ وحیدیه ارسال شد و پس از گذشت یک ساعت از تصادف، این زن در محله سید خندان توسط ماموران کلانتری ۱۲۰ سید خندان شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ نعمتی گفت: فرد شاکی پس از حضور در کلانتری و تحویل برگه های چک خود که در داشبورد خودروی زن متهمه پیدا شده بود، از شکایتش منصرف شد و اعلام کرده که دلیل شکایت وی از شریکش فقط به خاطر خیانت در امانت بوده است.

رئیس کلانتری ۱۹۰ وحیدیه اظهار داشت: راننده خودروی ۴۰۵ خسارت دیده در تصادف با متهمان، با اعلام شکایت خود مبنی بر اینکه خودرویش توسط متهم آسیب دیده است، شاکی جدید این پرونده شد. ضمن اینکه پرونده زن متهمه و راننده اش به جرم حمل مواد مخدر نیز تحویل پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس کلانتری ۱۹۰ وحیدیه در پایان گفت: پیش از این دستور توقیف خودرو متهمان به جرم سرقت به عنف توسط دادیار شعبه یکم کرج نیز صادر شده بود و این خودرو تحت تعقیب پلیس بوده است. پرونده این دو متهم پس از بازجویی ها و تحقیقات تکمیلی  به مقامات قضایی تحویل داده خواهد شد.