سعادت فر مدیریت منابع انسانی سپاه تهران بزرگ در ارتباط با مهارت آموزی نیروهای وظیفه اظهار داشت: جمعی که امروز در خدمتشان هستیم سیصد نفر نیروی وظیفه سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ هستند که برای آزمون تئوری اینجا هستند و انشالله در صورت قبولی به آزمون عملی می روند.

به گزارش بسیج پرس؛ سرهنگ مهدی سعادت فر مدیریت منابع انسانی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه اجتماعی خبرگزاری بسیج پرس در ارتباط با مهارت آموزی نیروهای وظیفه اظهار داشت: بنده ابتدا سالروز ورود آزادگان عزیزمان را به کشور قهرمان پرور ایران تبریک می گویم. جمعی که امروز در خدمتشان هستیم سیصد نفر نیروی وظیفه سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ هستند که برای آزمون تئوری اینجا هستند و انشالله در صورت قبولی به آزمون عملی می روند.
مدیریت منابع انسانی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در ادامه در خصوص فواید مهارت آموزی سربازان خاطر نشان کرد: انشالله سربازان بعد از پایان دوره خدمت استفاده‌های مفیدی از مدرک فنی حرفه ای که کسب می کنند انجام دهند و با همین مهارت هایی که در دوران خدمت می آموزند یا مدرک آن را کسب می کنند بتوانند سرکار بروند و درآمد کسب کنند.