مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: از همان ابتدا به دنبال خوش شانسی در قرعه کشی ها نبودیم و ملی پوشان را برای رویارویی با حریفان اصلی آماده کرده ایم.

به گزارش بسیج پرس، «علی اکبر دودانگه» روز یکشنبه قبل از آغاز مسابقات کشتی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در سخنانی اظهار داشت: کشتی گیری که طلا می خواهد باید همه را ببرد. کشتی ایران قدرت اول آسیا است و این را به همه نشان خواهیم داد.
وی در پاسخ به اینکه چند مدال برای کشتی گیران آزادکار متصور است، اظهار داشت: روی تشک کشتی همه چیز مشخص می شود. به نظر دو یا سه طلا را بگیریم البته در همه وزن ها شانس مدال خواهیم داشت. انشاالله شش مدال در شش وزن خواهیم گرفت.
مربی تیم ملی گفت: در سه بازی های آسیایی حضور داشتم و تا به حال میزبانی به این ضعیفی ندیده ام.به هیچ عنوان شرایط خوب نیست و برای تهیه یک آب ساده هم با مشکل مواجه ایم.
دودانگه بیان داشت: فضای سالن مسابقات آنقدر سرد است که به هیچ عنوان مناسب ورزشکاران نیست و نگران آن هستیم که ورزشکاران سرما بخورند. ولی با این شرایط فقط به کسب خوشرنگ ترین مدال فکر می کنیم.
از ساعت ۱۰:۳۰ امروز (یکشنبه) به وقت تهران رضا اطری، مهران نصیری، مصطفی حسین خانی، حسن یزدانی و علیرضا کریمی آزادکاران وزن های ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ ، ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
پرویز هادی نماینده وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز فردا (دوشنبه) مسابقات خود را برگزار می کند.
امسال رقابت های کشتی بازی های آسیایی نسبت به دوره گذشته در هر رشته آزاد و فرنگی در یک وزن کمتر و مجموعا در شش وزن المپیکی برگزار می شود.