فرمانده هوانیروز سپاه گفت: بسیاری از ابلاغ های ستاد کل به هوانیروز، حمایت از دیگر سازمان ها مثل اورژانس است که شاید جزو ماموریت های اصلی این یگان نیز نباشد.

به گزارش بسیج پرس، فرماندهان هوانیروز ارتش و سپاه صبح امروز در قالب همایشی با عنوان هم افزایی نیروها با یکدیگر دیدار کردند.

سردار محمد رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه در این دیدار با بیان اینکه نقش هوانیروز در همه عرصه های کشور بر کسی پوشیده نیست، هر اتفاقی که در کشور رخ داده و‌ می دهد اولین یگانی که حاضر می شود هوانیروز است.

وی افزود: هوانیروز تنوع ماموریتی بسیار بالایی دارد و کمک های خاصی به دیگر یگان ها می کند.

رحمانی خاطرنشان کرد: بسیاری از ابلاغ های ستاد کل به هوانیروز، حمایت از دیگر سازمان ها مثل اورژانس است که شاید جزو ماموریت های اصلی این یگان نیز نباشد.

وی با اشاره به تاسیس هوانیروز سپاه در سال ۹۵ گفت: البته ما از قبل در نیروی هوافضای سپاه فعالیت می کردیم و از توانمندی و‌ تخصص برادران هوانیروز ارتش نیز در این خصوص استفاده شد.

فرمانده هوانیروز سپاه تصریح کرد: امروز که دشمن چنگ و دندان نشان می دهد و تحریم ها را سخت تر کرده با وحدت و هم افزایی می توانیم دشمن را ناامید کنیم که در نیروهای مسلح این اتفاق افتاده است.

رحمانی اضافه کرد: فعالیت در بخش هوایی بسیار پیچیده است و شاید این تحریم ها هم تاثیر بگذارد اما با هم افزایی و همکاری متقابل می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

وی گفت: در حال حاضر هوانیروزهای ارتش و‌سپاه بسیاری از ماموریت ها را مشترکا باهم انجام می دهند.

 

منبع:فارس