فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در گفتگو با بسیج پرس اظهار داشت:ما حتما از فشار اقتصادی خارج می شویم و هیچ تهدید نظامی را متوجه خود نمی بینیم؛ مشکل کنونی ما در حوزه فرهنگ است.

به گزارش بسیج پرس؛ سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه فرهنگی خبرگزاری بسیج پرس، در ارتباط با فعالیت های مبلغین و طلبه های خواهر در کشور اظهار داشت: یکی از عوامل موفقیت های کشورمان در برابر تهاجم فرهنگی، زحمات مبلغان خواهر است. خواهرانمان اگر در این موضوع موفق شوند، ما دیگر نگرانی برای آینده نداریم.
فرمانده سپاه تهران بزرگ در ادامه در خصوص ارزش فعالیت های مبلغان و طلبه های خواهر خاطرنشان کرد: ما حتما از فشار اقتصادی خارج می شویم و هیچ تهدید نظامی را متوجه خود نمی بینیم، مشکل کنونی ما در حوزه فرهنگ است. اگر مبلغان خواهر در فعالیت های فرهنگی خود موفق شوند، فساد کاهش خواهد یافت، ازدواج افزایش می یابد و طلاق کم می شود.
سردار یزدی در پایان تصریح کرد: طلبه های خواهر که از موانع مختلف می گذرند و زحمات زیادی می کشند، برای رسیدن به عمل استراتژیک دشمن و مقابله با آن می توانند بسیار تاثیرگذار باشند.