مسئول بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: مسئولان دانشکده با همکاری حراست دانشگاه دقایقی پیش با شکستن قفل دفتر بسیج دانشجویی این دانشکده آن را تخلیه و تصرف کردند.

به گزارش  بسیج پرس، مسئولان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با همکاری حراست دانشگاه دقایقی پیش با شکستن قفل دفتر بسیج دانشجویی این دانشکده آن را تخلیه و تصرف کردند.

سید محمدمهدی  بنی‌رضی مسئول بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: ساعاتی پیش حراست دانشکده هیچکدام از اعضای بسیج دانشجویی را به داخل دانشکده راه ندادند و آنهایی که داخل بودند را هم از دانشکده خارج کردند و در این حین اقدام به تصرف دفتر بسیج خواهران کردند.

 وی افزود: متاسفانه حراست دانشگاه به طرز وحشتناکی به سمت دفتر بسیج هجوم برده و اموال و اسناد بسیج دانشجویی را بیرون ریختند.

بنی‌رضی تاکید کرد: مسئولان دانشگاه بدون اینکه با کسی هماهنگ کنند اقدام به تخلیه و تصرف دفتر ما کردند، الان هم با توجه به اینکه حراست دانشگاه اجازه ورود به ما نمی‌داد به دانشکده وارد شدیم ولی با دفتر خالی شده‌ای روبرو شدیم که قفل جدیدی روی آن زده‌اند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: آقای نیلی رئیس دانشگاه تهران باید به خاطر سوءمدریتش که حواشی زیادی ایجاد کرده پاسخگو باشد. اینها سعی دارند فضای دانشکده را از تشکل‌های انقلابی خالی کنند و این بسیار عجیب است.

به گزارش بسیج پرس، بنابر اعلام برخی دانشجویان تعدادی از دانشجویان بسیج هم اکنون با تجمع در دانشکده حقوق دانشگاه تهران منتظر پاسخ مسئولان دانشگاه هستند.