ملی‌پوش سنگین وزن کشتی فرنگی گفت:‌ بعد از اینکه اسامی ملی‌پوشان حاضر در بازی‌های آسیایی اعلام شد انگار دنیا روی سرم خراب شده است.

 

شهاب قوره‌جیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری بسیج پرس،‌ درباره ناراحتی‌اش از اعزام نشدن به بازی‌های آسیایی گفت: بعد از اعلام اسامی نفرات اعزامی به جاکارتا انگار دنیا روی سرم خراب شده است. هم در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی و هم در تورنمنت گرجستان حریف مستقیم خودم را شکست داده بودم.

وی درباره انتشار پست انتقادی در صفحه شخصی‌اش گفت:‌ در هر میدانی که کادر فنی دستور داده بود، شرکت کردم و حق خود می‌دانستم در بازی‌های آسیایی کشتی بگیریم، اما باید به این تصمیم احترام بگذارم. بعد از اعلام اسامی اوضاع خیلی خوبی نداشتم و آن پست را منتشر کردم تا شاید آرام شوم، بعد از اینکه عصبانیتم فروکش کرد به احترام بزرگان کشتی و برای اینکه تیم و خودم به حاشیه نروم آن را پاک کردم.

ملی‌پوش سنگین وزن کشتی فرنگی تصریح کرد:‌ امیدوارم بتوانم در مسابقات جهانی حقم را بگیرم و بعد از آن برای حضور در المپیک آماده شوم که تنها هدفم است. شاید اگر بگویم برای طلای المپیک تمرین می‌کنم خیلی‌ها باورشان نشود، اما من با رویای طلای المپیک زندگی و تمرین می‌کنم و تمام هدفم این است.

قوره‌جیلی با بیان اینکه با از دست دادن بازی‌های آسیایی امتیازات زیادی را از دست داد و آیا از این موضوع ناراحت نیست، گفت: یکی از دغدغه‌های من همین بود؛ نه تنها از نظر مالی کمک زیادی به من می‌شد بلکه با قهرمانی در این مسابقات می‌توانستم از سربازی نیز معاف شوم که تاثیر زیادی در آینده ورزشی‌ام داشت، اما نشد.

وی درباره برنامه‌اش برای آینده و اینکه مدتی از کشتی دور شده بود و آیا این بار می‌خواهد در میدان بماند، گفت: متاسفانه بعد از کسب مدال در مسابقات جوانان جهان چند سالی از کشتی دور بودم، اما امیدوارم این بار این راه را تا آخر ادامه دهم و تمام فراز و نشیب‌ها را برای رسیدن به مدال طلای المپیک پشت سر بگذارم.