شهرداری مشهد در اقدامی جالب توجه هواداران فوتبال خراسان را برای بازی پدیده فراخوان کرد.

به گزارش بسیج پرس؛ در حالی که پس از دوران طلایی حضور پرشور تماشاگران شهر مشهد در استادیوم تختی؛ ناهماهنگی سال‌های گذشته میان نهادهای شهری و استانی در تعامل با فوتبال استان، مانع از حضور حداکثری هواداران مشهدی برای کمک به سیاه‌جامگان و پدیده در استادیوم ثامن‌الائمه شده بود، این روزها اتفاقات خوبی برای فوتبال استان خراسان‌رضوی در حال رقم خوردن است.

پس از قطعی شدن انجام بازی‌های پدیده در ورزشگاه امام رضا علیه السلام، تقی‌زاده خامسی شهردار مشهدی‌ها پس از کمک مالی برای پرداخت بدهی‌های پدیده با منطق درست اینکه تنها تیم خراسان رضوی در لیگ برتر عامل شادی و نشاط مردم مشهد است، دست به کار جدیدی زده که به واقع نقطه عطفی در هم‌افزایی هواداران فوتبال خراسان است.
بنا به دستور شهردار مشهد، تیزر دعوت تماشاگران برای حضور در ورزشگاه امام رضا علیه السلام برای اکران در ١٠٠ تلویزیون شهری مشهد صادر شده تا مشهدی‌ها جمعه به استادیوم بیایند و جدای از حمایت از نماینده شهرشان، در غالبی متحد شور و نشاط فوتبال را کنار هم تجربه کنند.

اما باشگاه پدیده هم که می‌خواهد دوباره شور و نشاط و روزهای بیادماندنی ورزشگاه تختی را این بار در غالب ورزشگاه امام رضا علیه السلام در فوتبال خراسان احیا کند با جمع کردن و جلسه برای لیدرهایش تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده است.

جلسه هماهنگی مشوقین باشگاه پدیده خراسان امروز در محل دفتر این باشگاه برگزار شد.

در این جلسه سرآسیایی قائم مقام پدیده خواسته‌ها و برنامه‌های این باشگاه را درباره مشوقین بیان کرد و گفت: شما مشوقین باشگاه با توجه به نزدیک بودن به هواداران می توانید خواسته های آنها را به ما منتقل کنید تا با برنامه ریزی بتوانیم نیازهای آن‌ها را در استادیوم برآورده سازیم.

وی بابیان اینکه مشوقین و هواداران بازوی قدرتمند پدیده هستند، گفت: باید در بازی‌های پیش روی فرهنگ بالای هوادارانمان را نشان دهیم و با انتخاب شعارهای فرهنگی و انگیزشی تیم را در رسیدن به موفقیت حمایت کنیم.

سرآسیایی تشویق تیم خودی و عدم توهین به داوری و حریف را لازمه اصلی هواداری دانست و تأکید کرد: هواداران پدیده لایق بهترین‌ها هستند و همواره ثابت کردند که پشت تیم خود هستند.

در ادامه نیز برنامه‌های کانون هواداران باشگاه توسط روابط عمومی باشگاه برای آینده از جمله ساخت سرود رسمی باشگاه پدیده مطرح و موردبررسی قرار گرفت.