فکر می کنم من تنها کسی نباشم که می گویم عملکرد تیم ملی خیلی خوب بود.

ارشادی، بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص عملکرد تیم ملی در جام جهانی اظهار داشت: فکر می کنم من تنها کسی نباشم که می گویم عملکرد تیم ملی خیلی خوب بود.
همایون ارشادی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه ورزش خبرگزاری بسیج پرس در ارتباط با عملکرد تیم ملی در جام جهانی اظهار داشت: فکر می کنم من تنها کسی نباشم که می گویم عملکرد تیم ملی خیلی خوب بود. ما همیشه دوست داریم که تیممان برنده باشد، بدون اینکه قدرت حریفانمان را نسبت به خودمان بسنجیم.
این بازیگر سینما و تلویزیون در ادامه در خصوص فوتبال امروز خاطر نشان کرد: چیزی که در جام جهانی به من ثابت شد این بود که فاصله تیم ها در فوتبال خیلی کم شده است. فوتبال امروز دیگر مثل گذشته نیست که مثلا تیمی مثل مالدیو و بنگلادش با ۲۰ گل شکست می خوردند. لژیونرهای ما وقتی در باشگاه بازی می کنند عملکرد بهتری دارند زیرا در تیم هایشان فقط در برابر عده ای هوادار خاص آن تیم مسئول هستند اما در تیم ملی در قبال یک ملت مسئول هستند و این مسئولیت بیشتر باعث فشار و استرش بیشتر است که منجر به کاهش اعتماد به نفس می شود.
ارشادی پیرامون دیدار مورد علاقه اش در جام جهانی تصریح کرد: من باخت یک بر صفر مقابل اسپانیا را خیلی بیشتر از پیروزی یک بر صفر مقابل مراکش دوست داشتم زیرا در دیدار مقابل اسپانیا بیشتر فوتبال بازی کردیم. ما در بازی مقابل اسپانیا و پرتغال بعد از گل خوردن تازه فوتبال بازی می کردیم. به نظرم اگه فقط به جای اینکه به فکر دفاع کردن باشیم، حمله هم می کردیم می توانستیم موفق تر باشیم.
وی در مورد ماندن یا رفتن کیروش تاکید کرد: من ترجیح می دهم بعد از جام ملت های آسیا سرمربی دیگری جایگزین آقای کیروش شود. اکنون ما با کیروش نظم خوبی داریم ولی به نظرم بعد از جام ملت های آسیا نیاز است یک خون تازه در رگ های تیم ملی جریان یابد. مانند والیبال که سرمربیان داخلی آن را بالا آوردند، ولاسکو تیم را به اوج رساند و بعد از ولاسکو سرمربیان دیگر آمدند.
این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان در ارتباط با تمدید قرارداد کیروش افزود: کمتر در دنیا می بینیم یک تیم با یک سرمربی به سه جام جهانی برود و به نظرم در فوتبال هم باید مانند والیبال تفکرات جدید جایگزین شود و مثل ولاسکو که رفت، کیروش هم برود و کس دیگری جایگزین او شود.