عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: روحانی باید از مردم عذرخواهی کند.

به گزارش بسیج پرس, از ایلام، سید عزت‌الله ضرغامی ظهر امروز در همایش فعالان رسانه‌ای استان ایلام اظهار داشت: مردم همواره از یک سخنران و رهبر و مدیر توقع دارند و در بحث‌های مدیریت ویژگی‌های رهبری سازمان آمده است که انتظارت پیروان را برآورده کنند.

وی اضافه کرد: در کنار مدیریت سازمانی انتظاراتی از یک مدیر نیز وجود دارد و باید پاسخ دهد و اگر پاسخگوی انتظارت نباشد بعد از مدتی جایگاه خود را از دست می‌دهد.

عضو شورای عالی فضای مجازی ادامه داد: من در جایگاه یک فرد رسانه‌ای که هیچ مسؤولیت دولتی و … ندارم و به عنوان کارشناس جزء رسانه وقتی گفت‌وگوی آقای روحانی را از تلویزیون دیدم با عنایت به همه مشکلات اقتصادی طی این چند روز گذشته وضعیت طلا، سکه، بازار وحشتناک و بی‌سابقه جهش داشته و روی زندگی مردم اثر گذاشت.

رئیس اسبق صدا و سیما افزود: با گرانی‌هایی که مردم با مواجه شدند، توقع عمومی این بود که در کنار همه بحث‌های شیرین و کلی راجع به این مسئله به طور مستقل ورود کند.

این فعال رسانه‌ای اضافه کرد: حتی اگر لازم هم بود از مردم عذرخواهی شود آقای روحانی از مردم عذرخواهی کند همانطور که در اولین دوره دولت خودش بابت نحوه توزیع سبدهای  کالا از مردم عذرخواهی کرد.

ضرغامی متذکر شد: برخی از این تصاویر که از مراکز استان‌ها به دست ما می‌رسید به هیچ عنوان قابل پخش نبود و کرامت انسانی اجازه نمی‌داد برخی از تصاویر پخش شود، بر این اساس برخی از این فیلم‌ها را در اختیار هیأت دولت قرار دادم.

عضو شورای عالی فضای مجازی یادآور شد: زمانی که آقای روحانی متوجه ماجرا شد از مردم عذرخواهی کرد و این عذرخواهی در رأس اخبار قرار گرفت. من با عنایت به پیشینه‌ای که از رئیس جمهور داشتم قاعدتاً باید از مردم عذرخواهی می‌کرد، چون دارایی‌های مردم وحشتناک کاهش یافت.

منبع:فارس