بسیج دانشجویی سه دانشگاه بزرگ کشور خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشتند: برشما و مجموعه قوه قضائیه واجب فوری است که ستون پنجم آمریکا در بازارها را شناسایی، دستگیر و مجازات کنید و حتی طرفة‌العینی در اجرای حکم حد مفسدین فی الارض درنگ نکنید.

به گزارش بسیج پرس، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های امام صادق(ع)، علامه طبابایی و خواجه نصیر طی نامه‌ای به ریاست قوه قضاییه نوشتند: برشما و مجموعه قوه قضائیه واجب فوری است که ستون پنجم آمریکا در بازارها را شناسایی، دستگیر و مجازات کنید و حتی طرفه‌العینی در اجرای حکم حد مفسدین فی الارض درنگ نکنید.

متن این نامه در ادامه آمده است:

« بسمه تعالی

حضرت آیت الله آملی لاریجانی، ریاست محترم قوه قضائیه

سلام علیکم؛

یقینا از ترکش‌های جنگ‌اقتصادی و بمباران شهرها و بازار و مجروحیت مردم بی‌پناه آگاهی کامل و کافی دارید. در این شرایط سخت که ملت زیر فشار تحریم خارجی و بدتر از آن زیر فشار زالوصفتان و کاسبان تحریم داخلی هستند، امید مردم تنها به اعمال عدالت از سوی قوه قضائیه است که پای تروریست‌های اقتصادی و رانت‌خواران و نورچشمی‌ها را از روی گلوی‌شان بردارد.

خود به خوبی واقفید و به وضوح روشن است که آمریکایی‌ها سیاست چماق و هویج را در پیش گرفته‌اند و هم‌زمان که فشار تحریم‌ها علیه مردم ایران را بیشتر می‌کنند، هم‌زمان رئیس جمهورشان سخن از مذاکره دوجانبه می‌زند درحالیکه کاغذپاره‌های برجام هنوز در سطل‌زباله اتاقش است! از طرفی سخنگوی قوه هم اخیرا اذعان کرده و اظهر من الشمس است که تروریست‌های اقتصادی که دستشان در جیب مردم است، دست دیگرشان در دست مسئولان بانک مرکزی و دولت است و دستگاه قضا وقتی می‌خواهد با آنها مقابله کند، از دولت فشار می‌آورند که فلانی با ما هماهنگ بوده و در راستای اهداف ما کار می‌کرده و خون مردم را در شیشه کرده است!

آقای آملی، امروز نه وقت رودربایستی کردن با مسئولان دولتی است، نه زمان قبول تهدیدات و فشارهای قدرت‌مندان فاسد!

برشما و مجموعه قوه قضائیه واجب فوری است که ستون پنجم آمریکا در بازارها را شناسایی، دستگیر و مجازات کنید و حتی طرفه‌العینی در اجرای حکم حد مفسدین فی الارض درنگ نکنید. البته نه به صورت نمایشی و برای آرام کردن مقطعی اوضاع و اجرای حکم درباره عده محدود و معدودی از متخلفین خرده‌پا و جزئی؛ بلکه این انتظار را داریم که برای ناکام گذاشتن فشارهای آمریکایی و شکست‌دادن توطئه‌های داخلی دشمنان دوست‌نما، به صورت جدی و محکم و با اتکا به قدرت و پشتیبانی مردمی، در طی اقدامی انقلابی و قاطع کلیه مجرمان اقتصادی و مسببان این گرانی‌ها را که حکم افساد فی الارض برایشان ثابت می‌شود، در انظار عمومی و با همراهی مردمی به اجرای حد و اعدام محکوم کنید.

بی شک اگر به موقع به داد مردم نرسید و داد آنها را نستانید و مرعوب فشارها و تهدیدات دولتی‌ها شوید، شما هم عاقبت به همراه دولت و مسببان این افتضاحات محاکمه مردمی خواهید شد و هیچ مفری از خشم انقلابی مردم نخواهید داشت. ما و تمام مردم ایران از تمام گرایشات سیاسی پشتیبان اقدام انقلابی قوه قضائیه خواهیم بود و این تنها راه‌حل نجات مردم از توطئه‌های آمریکایی و دشمنان داخلی خواهد بود.

«إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِینَ یُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الْأَرْضِ فَسَادًا أَن یُقَتَّلُوا أَوْ یُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدِیهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلَافٍ أَوْ یُنفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذَٰلِکَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیَا وَلَهُمْ فِی الْآخِرَهِ عَذَابٌ عَظِیمٌ

ﻛﻴﻔﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﻭ ﭘﻴﺎﻣﺒﺮ ﺑﻪ ﺟﻨﮓ ﺑﺮ ﻣﻰ ﺧﻴﺰﻧﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺭﻭﻯ ﺯﻣﻴﻦ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﻓﺴﺎﺩ ﻣﻰ ﺯﻧﻨﺪ. (ﻭ ﺑﺎ ﺗﻬﺪﻳﺪ ﺑﻪ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﺑﻪ ﺟﺎﻥ ﻭ ﻣﺎﻝ ﻭ ﻧﺎﻣﻮﺱ ﻣﺮﺩم ﺣﻤﻠﻪ ﻣﻰ ﺑﺮﻧﺪ) ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺍﻋﺪﺍم ﺷﻮﻧﺪ ﻳﺎ ﺑﻪ ﺩﺍﺭ ﺁﻭﻳﺨﺘﻪ ﮔﺮﺩﻧﺪ ﻳﺎ (ﭼﻬﺎﺭ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺍﺯ) ﺩﺳﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﻭ ﭘﺎﻯ ﭼﭗ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺮﻳﺪﻩ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻳﺎ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﻮﺩ ﺗﺒﻌﻴﺪ ﮔﺮﺩﻧﺪ، ﺍﻳﻦ ﺭﺳﻮﺍﺋﻰ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺩﻧﻴﺎﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺁﺧﺮﺕ ﻣﺠﺎﺯﺍﺕ ﺑﺰﺭﮔﻰ ﺩﺍﺭﻧﺪ.»/۳۳مائده»