چهارشنبه سوم مرداد ماه 97 همزمان با میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) ،هفتمین جشنواره مالک اشتر در ناحیه حبیب بن مظاهر برگزار شد.

به گزارش بسیج پرس ،عصر روز چهارشنبه سوم مرداد ماه ۹۷ همزمان با میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) ،هفتمین جشنواره مالک اشتر در ناحیه حبیب بن مظاهر برگزار شد.

این برنامه با حضور فرماندهان و مسئولین ناحیه، حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج ناحیه حبیب بن مظاهر در سالن سینما بهاران برگزار شد.

این برنامه همزمان با میلاد با سعادت امام هشتم با حضور خادمین حضرت به همراه پرچم گنبد ایشان همراه شد ؛و خادمین بارگاه حضرت ثامن الحجج ضمن حضور در مراسم به مدیحه سرایی پرداختند و دلهای عاشقان ولایت آل الله را به ایشان متوجه ساختند.

در این برنامه جناب سرهنگ خسروی ضمن حضور در جایگاه و خوش آمد گویی به فرماندهان و مسئولین ، اهداف و برنامه های پیش روی بسیج را تشریح نمودند و همه را به کار، تلاش و مجاهدت هرچه بیشتر در راه ارزشهای اسلامی و به طور خلاصه به کارخالصانه بسیجی وار دعوت و توصیه کردند.

با اسخنان فرمانده محترم ناحیه قسمت اصلی برنامه یعنی تجلیل از برترین ها و موفق ترین های بسیج با اهدای هدیه به مادر بزرگوار شهیدان حسنی آغاز شددر این زمان فرمانده ناحیه به همراه مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه و دو نفر از علمای بزرگوار منطقه بر روی سن حاضر شدند و از تک تک نفرات برتر تجلیل و تشویق به عمل آوردند .