نشست صمیمی فرمانده لشکرعملیاتی 27 حضرت محمد رسول ا...(ص) با سربازان وظیفه در حسینیه شهدای گمنام لشکر27 برگزار شد.

به گزارش بسیج پرس ؛سرهنگ پاسدار سید علی بنایی فرمانده لشکرعملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد ما فوق السرور هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و دهه کرامت گفت: شما سربازان زینت این کشور هستید. ازلحظه لحظه های این ایام مقدس نهایت بهره را ببرید چرا که گذر عمر خیلی زود می آید و فقط خاطره هاست که به یادگار می ماند.

بنایی با اشاره به سالگرد عملیات سراسری ایران در برابر رژیم بعث عراق که در اولین روزهای جنگ تحمیلی و در جاده اهواز-خرمشهر در سال ۶۷اتفاق افتاد افزود: اگر در این روز رزمندگان اسلام بویژه بسیجیان و سربازان در برابر عراقی ها ایستادگی نمی کردند چه بسا خوزستان سقوط می کرد و دشمن بعثی راحت می توانست فراتر از خوزستان و اهواز پا بگذارد و طبق گفته صدام که در ابتدای جنگ گفته بود سه روزه تهران را به تصرف خود در می آوریم، اتفاق می افتاد اما رزمندگان اسلام با قدرت و با صلابت سیلی محکمی به صدام و رژیم بعث عراق زدند.

فرمانده لشکر۲۷ حضرت محمد رسول ا…(ص) تصریح کرد: و امروز ما از شهدایی یاد می کنیم که در حین عملیات ها در همین ماه تابستان و گرم از تشنگی به شهادت رسیدند و خاطرات آنهاست  به ما قوت قلب می دهد که بدانیم چه کسانی رفتند و بر زمین افتادند تا ما بمانیم و بر زمین نیفتیم و بدانیم که آسایش امروز را مدیون رشادت ها و جانفشانی های آن عزیزان هستیم.

سرهنگ سید علی بنایی در خاتمه اذعان داشت:  ای سربازان عزیز و ای فرزندان من. این ایام سپری خواهد شد. چه خوب و چه بد. گذر عمر دیگر برنخواهد گشت و به دست نخواهد آمد. از این لحظات به نحو احسن استفاده کنید و لذت ایام جوانی خود را ببرید.

انتهای پیام