رئیس امور بسکتبال باشگاه لیکرز گفت: بازیکنان لیکرز از همبازی شدن با کسی که ۹ بار در فینال NBA حضور داشته، بسیار هیجان زده هستند.

به گزارش  خبرگزاری بسیج پرس، لبران جیمز، فوق ستاره بسکتبال آمریکا، صبح امروز به صورت رسمی قرارداد ۱۵۴ میلیون دلاری خود را با لس آنجلس لیکرز به صورت رسمی ثبت کرد.

اروین مجیک جانسون، رئیس امور بسکتبال باشگاه لیکرز در این مورد اظهار داشت: امروز، روز بزرگی برای تیم لس آنجلس لیکرز و هواداران این تیم در سراسر جهان بود. لبران یک بازیکن خاص و بهترین بازیکن جهان است. او عاشق رقابت و یک رهبر واقعی در زمین است که دوست دارد هم تیمی‌هایش همیشه موفق باشند. بازیکنان لیکرز از همبازی شدن با کسی که ۹ بار در فینال NBA حضور داشته، بسیار هیجان زده هستند. حضور جیمز در لس‌آنجلس، گام بزرگی برای بازگشت لیکرز به پلی‌آف و فینال لیگ است.

جیمز در فصل گذشته در ۸۲ دیدار تیمش بازی کرد و به طور میانگین ۲۷٫۵ امتیاز، ۸٫۶ ریباند و ۹٫۱ پاس گل به نان خود ثبت کرد. او در مدت ۱۵ سال حضور در NBA توانسته ۱۱۴۳ بازی برای تیم‌های خود انجام دهد که در  ۸۷۳ بازی بیش از ۹ امتیاز کسب کرده است. جیمز نخستین بازیکنی لقب گرفته که به رکورد ۳۰ هزار امتیاز، ۸ هزار ریباند و ۸ هزار پاس گل رسیده است. او تنها بازیکن تاریخ لیگ است که بیش از ۱۰ هزار دقیقه در مرحله پلی‌آف بازی کرده است.