به گزارش بسیج پرس، تیته از زمان حضورش روی نیمکت برزیل، عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته نتایج بسیار خوبی کسب کند. او در مدت زمان حضورش، تا پیش از شکست مقابل بلژیک در یک چهارم نهایی که منجر به حذف برزیل شد، شکستی متحمل نشده بود و رکوردی فوق العاده داشت. تیم او به […]

به گزارش بسیج پرس، تیته از زمان حضورش روی نیمکت برزیل، عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته نتایج بسیار خوبی کسب کند. او در مدت زمان حضورش، تا پیش از شکست مقابل بلژیک در یک چهارم نهایی که منجر به حذف برزیل شد، شکستی متحمل نشده بود و رکوردی فوق العاده داشت. تیم او به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی شناخته می‌شد ولی آنها مقابل بلژیک متحمل شکست شدند و از دور رقابت ها کنار رفتند. ولی به نظر نمی‌رسد که فدراسیون برزیل قصد قطع همکاری با سرمربی اش را داشته باشد.

در حقیقت آنها حمایت خود را از تیته اعلام کرده اند و مدعی شده اند که تیته حداقل ۴ سال دیگر روی نیمکت سلسائو خواهد نشست و هدایت سبز و زردپوشان را برعهده خواهد داشت. برزیلی ها قصد دارند با اعتماد به تیته، هم در کوپا آمه ریکا خوش بدرخشند هم برنامه ای طولانی مدت برای جام جهانی قطر داشته باشند.