برای اولین سال هیات میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در ایام تابستان، جلسات هفتگی خود را با حضور سخنرانان مطرح کشور و مداحی میثم مطیعی برگزار می‌کند.

به گزارش بسیج پرس، برای اولین سال هیات میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در ایام تابستان، جلسات هفتگی خود را سه شنبه شب ها با حضور سخنرانان مطرح کشور و مداحی میثم مطیعی برگزار می‌کند.

مجتبی شریفی مسئول  هیات میثاق با شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) شجره طیبه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام از بدو صدور پیام تاریخی حضرت امام روح الله مبنی بر تاسیس بسیج دانشجویی، همواره در پی حفظ و ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی و بنیاد های فکری امام راحل و منویات مقام معظم رهبری بوده است.

وی افزود: این تشکل دانشجویی در راستای تحقق این مهم، همواره وظیفه خود می‌دانسته که از ظرفیت‌های اصیل دین همچون نهاد مقدس هیات استفاده کند و قریب به ۲۸ سال است از زمان تاسیس هیات میثاق با شهدا بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق می‌گذرد که به پاس زحمات خدام با اخلاص و ذاکرین اهل بیت تبدیل به پدیده ای نو در عرصه ی فرهنگی شده است.

شریفی ادامه داد: بنا بر درخواست‌های صورت گرفته، به منظور پیوستگی جلسات و بهره مندی بیشتر مستمعین از برنامه‌های این نهاد ارزشی، در نظر گرفته شد برای اولین سال در ایام تابستان، جلسات هفتگی هیات میثاق با شهدا سه شنبه شب‌ها به صورت منظم برگزار شود.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته ان‌شاءالله در جلسات تابستان از سخنرانی خطبای ارجمند، حجج اسلام والمسلمین آقایان عالی، ماندگاری، فرحزاد، طائب، بی آزار و کاشانی و مداحی حاج میثم مطیعی بهره مند خواهیم شد.

شریفی تاکید کرد: از تمامی برادران و خواهران ایمانی تقاضا می‌شود ضمن حضور پررنگ خود در این جلسات نسبت به برنامه‌های پیش رو رسانه باشند.