تیم ویژه‌ای به‌نمایندگی از ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای بررسی و کمک‌رسانی به فرایند تأمین آب شرب مردم روستاهای خرمشهر و آبادان اعزام شد.

به گزارش بسیج پرس ، در پی بروز مشکل جدی آب شرب در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، تیم ویژه‌ای به‌نمایندگی از محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به‌سرپرستی مدیرعامل بنیاد برکت جهت بررسی و کمک‌رسانی به فرآیند تأمین آب شرب مردم روستاهای این دو شهر اعزام شد.

این گروه پس از بازدید از مناطق روستایی و صحبت با مردم و گروه‌های جهادی حاضر در مناطق روستایی که دچار مشکل آب شرب هستند و نیز با دریافت نظرات مسئولین شهری و روستایی ضمن انعقاد یک تفاهم‌نامه همکاری با فرمانداران شهرستان‌های خرمشهر و آبادان اقدام به تأمین ۱۰۰ مخزن ۱۰هزارلیتری آب شرب با درنظر گرفتن همه‌ استانداردهای فنی و بهداشتی لازم جهت استقرار در روستاهای این دو شهرستان نمود که طی روزهای آتی این مخازن پس از نصب و تحویل به دهیاران در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و مشکل آب شرب را در بازه‌ میان‌مدت برطرف خواهد نمود.

شایان ذکر است علاوه بر این اقدامات؛ پس از اعلام نیاز مردم روستاها در مورد ضرورت تأمین آب شرب دام روستاییان جهت جلوگیری از تلف شدن دام و طیور، ۱۲ تانکر با ظرفیت ۲۰۰ هزار لیتر آب توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امروز وارد روستاهای شهرستان‌های آبادان و خرمشهر شدند.