تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) گفت: کشتی انقلاب یک ناخدای باتدبیر دارد و امروز هم بیش از هر زمان دیگری وجود ایشان مغتنم است.

به گزارش بسیج پرس ، حجت‌الاسلام حسن خمینی تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) به‌مناسبت پنجاه و سومین سالگرد شهدای حزب مؤتلفه اسلامی در دیدار جمعی از اعضای شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: برای عبور از دعواهای سیاسی شجاعت لازم است.

وی افزود: در شرایط امروز کشور همه باید به‌سمت ایجاد وحدت عملی برویم و مقابل اختلاف‌افکن‌ها به‌طور جدی بایستیم.

تولیت آستان مقدس امام‌خمینی(ره) گفت: وقتی جامعه را پاره پاره می‌کردند، آقای عسگراولادی آستین بالا زدند. ایشان چندین سال زودتر از دیگران متوجه شده بود که شکاف در جامعه ممکن است به مشکلات بزرگ بینجامد.

به‌گفته حجت‌الاسلام خمینی، در آن زمان هر دو طرف همدیگر را می‌زدند، غافل از اینکه این درخت را از پایه نابود می‌کنند و اتحاد عمومی و انسجام ملی را از بین می‌برند.

** باید به‌سمت ایجاد وحدت عملی برویم

وی گفت: یکی از جاهایی که به‌صورت عملی می‌تواند در راستای وحدت گام بردارد حزب مؤتلفه اسلامی است، البته این حزب تا جایی که توانسته این کار را انجام داده ولی شاید امروز نیاز بیشتری است.

تولیت آستان مقدس امام‌خمینی(ره) با بیان اینکه “امروز دشمنان قسم‌خورده و جسوری پیدا کردیم”، خاطرنشان کرد: در هیچ دوره‌ای کشورهای منطقه حاضر نبودند این مقدار هزینه دهند. در چنین شرایطی فکر کردن به برخی مسائل حاشیه‌ای واقعاً بچه‌گانه است.

وی تأکید کرد: کشتی انقلاب یک ناخدای باتدبیر دارد و امروز هم بیش از هر زمان دیگری وجود ایشان مغتنم است.