دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت: چرا مسئولان در خصوص دستور رهبری سکوت کرده‌اند و در آستانه مسابقات نوجوانان جهان شاهد هیچ پیگیری در سطح بین‌المللی نبوده‌ایم.

 

محمدعلی گرایی درباره شرایطش گفت: قرار است به همراه پژمان پشتام در رقابت‌های بین‌المللی گرجستان شرکت کنیم تا کادر فنی عملکرد ما را در این مسابقات مقابل رقبای خارجی مورد ارزیابی قرار دهد.

وی ادامه داد: به تازگی و به صلاحدید کادر فنی به وزن ۷۷ کیلوگرم که یکی از اوزان المپیکی است آمده‌ام و در صورت حضور در بازی‌های آسیایی و یا رقابت‌های جهانی، تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم نتایج مطلوبی را کسب کنم. در هرحال در مسابقات انتخابی مقابل پژمان پشتام شکست خوردم چون نتوانستم خودم را به خوبی آماده مبارزه کنم و به تازگی به وزن جدید آمده بودم.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در مورد دریافت نکردن مبلغ پاداش‌های سال ۹۵ و ۹۶ گفت: فدراسیون شدیدا پیگیر دریافت ما به التفاوت جوایز ما است و امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و جوانان در آستانه بازی‌های آسیایی این مشکل را برای پرافتخارترین ورزش کشور برطرف کنند.

گرایی در پایان درباره درخواست اعضای کمیسیون ورزشکاران فدراسیون کشتی در مورد پیگیری پاسخ مقام معظم رهبری در موضوع لابی صهیونیسم خاطرنشان کرد: ما ضمن تشکر از مقام معظم رهبری برای پاسخ به نامه کشتی‌گیران و مربیان تیم‌های ملی، سؤالمان از مسئولان ذیربط این است که چرا تاکنون در زمینه این مسئله سکوت کرده‌اند و در آستانه مسابقات نوجوانان جهان شاهد هیچ پیگیری در سطح بین‌المللی نبوده‌ایم.

منبع :فارس