مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که ایران در دیدار برابر اسپانیا و پرتغال هم یک بازی تدافعی را به نمایش خواهد گذاشت

به گزارش بسیج پرس، مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی، در مورد پیروزی تیم ملی ایران برابر مراکش گفت: بازی بسیار سخت و سنگینی بود، اما خدا را شکر که سه امتیازی باارزش از اولین بازی گرفتیم و این بسیار مهم بود. نکته حائز اهمیت تلاش و کوشش بازیکنان در زمین مسابقه بود و آنها با جنگندگی فراوان به چیزی که می‌خواستند دست پیدا کردند. قابل پیش‌بینی بود که در این بازی هم تدافعی بازی کنیم و چشم به ضدحملات و ضربات ایستگاهی داشته باشیم. این روش خوبی بود تا ما را برای گرفتن امتیاز امیدوار کند و در نهایت هم روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسیدیم.

وی با اشاره به بازی بعدی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ برابر اسپانیا که روز چهارشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: بازی سختی است و طبیعتاً قدرت اسپانیا با مراکش برابر نیست. ما دو بازی سخت در پیش داریم و با این شرایط برابر اسپانیا و پرتغال چاره‌ای جز دفاع کردن نداریم. ما باید با دوندگی زیاد و دفاع خوب، به چیزی که می‌خواهیم برسیم و باز هم منتظر استفاده از ضدحملات و ضربات ایستگاهی باشیم.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد شانس صعود این تیم به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: کار خیلی سخت است، خصوصاً اینکه قهرمان جهان و اروپا در گروه ما هستند. ما باید بجنگیم و بازی خودمان را انجام دهیم، در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ولی امیدوارم اتفاقاتی خوبی رخ دهد تا مردم ایران خوشحال شوند.

 

منبع:تسنیم